reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy VEGE Naturalne mleczko nawilżające do ciała Lirene ECO Baby jest dobre dla Twojego dziecka? 100 produktów czeka na przetestowanie. Zgłoś się szybciutko! - kliknij

Psychologowie z SWPS proszą o twoją pomoc. Ostatnio, dzięki babyboomowym mamom, udało się zebrać potrzebną liczbę odpowiedzi w 10 h :) Tym razem czeka anonimowa ankieta o twoim nastawieniu wobec stresu. Wypełnij i potraktuj jako dobry uczynek!

• Uwaga!

Wysyłając wczoraj informację o programie dla mam nie miałam pojęcia, że w ciągu kilku godzin utworzy się grupa. Jeśli chciałaś dołączyć, ale nie zdążyłaś - napisz do mnie. Wpiszę cię na listę rezerwową. Pozdrawiam Anna Ślusarczyk
reklama

Test ciążowy- druga blada kreska

Nileni

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Witajcie
Są tu zdjęcia testu ciążowego który wykonałam dokładnie 6 dni po stosunku z mężem w którym doszło między nami do nieporozumienia😓
Po krotce wam wyjaśnię, stosuje antykoncepcję dokładnie krążek antykoncepcyjny i po dwóch tyg krążek mi się przerwał bardzo mnie bolało ponieważ mnie podraznial musiałam go wyjąć nie włożyłam nowego ponieważ nie zdążyłam pójść do ginekologa po receptę na kolejne. Po tygodniu pojawił się okres. Ale z braku czasu(ostatnio naprwde się u mnie dużo dzieje) nie byłam u gin nie miałam krążka wiec zrobiłam przerwę.
Mąż o tym zapomniał i właśnie te 6 dni temu stosunek skończył się we mnie 😓 na ten moment nie planowaliśmy ciąży mamy bardzo dużo na głowie, dlatego postanowiłam zrobić tak wcześnie test bo nie daje mi to spokoju. I właśnie na tym teście ujrzałam to 😓 nie wiem co mam myśleć jestem cała zestresowana, odczekam dwa dni i ponowię test ale nie daje mi to spokoju 😢 może ja tylko ja widzę ?

Załączniki

reklama

marika22

Fanka BB :)
Miasto
Rybnik
Rozwiązania
0
Coś tam prześwituje widać cień drugiej kreski najlepiej zrobić betę wtedy będzie 100% pewności ja kilka miesięcy temu też miałam cień drugiej kreski na teście a jednak @ przyszła

Nulini

Po prostu szczęśliwa!
Miasto
Częstochowa
Rozwiązania
31
6 dni po stosunku i już pozytywny test?
Ja nic nie widzę, ale lepiej w tej sytuacji zrób betę, żeby się niepotrzebnie nie stresować i nie doszukiwać kresek.

marika22

Miasto
Rybnik
Rozwiązania
0
Właśnie tez mnie to trochę dziwi że tak szybko wyszedł by pozytyw a jaki test miałaś rozbieralas go z jakieś obudowy bo ta kreska tak wygląda jakby była fabryczna?

Aga1402

Rozwiązania
0
Według mnie ta kreska jest całkiem wyraźną. Powtórz test albo zrób bete i będziesz mieć pewność.

Nileni

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Właśnie tez mnie to trochę dziwi że tak szybko wyszedł by pozytyw a jaki test miałaś rozbieralas go z jakieś obudowy bo ta kreska tak wygląda jakby była fabryczna?
Tak rozebrałam, zrobiłam dwa te same testy jedno wieczorem drugie rano z pierwszego moczu na tym wieczorem zupełnie nic nie ma ma tym jest z rannego jest

Nileni

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Według mnie ta kreska jest całkiem wyraźną. Powtórz test albo zrób bete i będziesz mieć pewność.
Mieszkam w Niemczech tutaj niestety noe ma możliwość zrobić sobie od tak bety jedynie jak idziesz potwierdzić ciąże do ginekologa

Nileni

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
6 dni po stosunku i już pozytywny test?
Ja nic nie widzę, ale lepiej w tej sytuacji zrób betę, żeby się niepotrzebnie nie stresować i nie doszukiwać kresek.
Nie mam możliwości zrobić będę, a testy i podobno wcześniejsze ciąże wykrywają wiec już z tego stresu spróbowałam za kilka dni znów powtórzę

reklama
reklama
Do góry