reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciazowy po 40 dniach

Dołączył(a)
3 Styczeń 2023
Postów
6
Witam dziś 40 dzień po stosunku zrobiłam test ciążowy. Wyszedł negatywny czy jest 100 procent pewności że niema szans na ciążę czy poczekac jeszcze i zrobić za pare dni? Jakie są wasze doświadczenia? Zrobiłam bo spóźnił mi się okres o 11 dni i dostałam krwawienia ale bardziej skąpy niż mój okres zazywyczaj. Jakie są wasze doświadczenia? Mam torbiel na lewym jajniku 15mm i nw czy to nie był powód przesunięcia okresu o ile to był okres. Jak myślicie
 

Załączniki

  • IMG_20230103_121704.jpg
    IMG_20230103_121704.jpg
    766,7 KB · Wyświetleń: 231
reklama
40 dni po stosunku to ponad miesiąc! a po połowie miesiąca już powinien wyjść pozytywny jeśli coś się tam zadziało. A wiec uważam, ze to był okres. A jeśli normalnie Ci się o tyle dni nie spóźnia to i tak bym poszła na jakaś kontrole do ginekologa.
 
Skoro dostałaś okres to nie ma ciazy. Nie ma znaczenia że jest bardziej skąpy niz poprzedni. Nie zawsze będą takie same okresy.
 
40 dni po stosunku to ponad miesiąc! a po połowie miesiąca już powinien wyjść pozytywny jeśli coś się tam zadziało. A wiec uważam, ze to był okres. A jeśli normalnie Ci się o tyle dni nie spóźnia to i tak bym poszła na jakaś kontrole do ginekologa.
Dziękuję. Za odp. Właśnie byłam u gina przed świętami. Stąd wiem o tym torbielu.ale po takim krótkim czasie Oczywiście ciąży by nie mógł zobaczyć bo za wcześnie..mialam USG Dopochwowo ale różne historie już słyszałam /widziałam... Stąd pytam was jak było u was ale też mi się wydaje ze 40 dni to już powinna być przynajmniej blada. W tamtej ciąży w 4 tygodniu już miałam 2 rażące krechy z popołudniowego moczu. Bo jeszcze sobie to tłumaczę tak że owulacja mogła mi się przesunąć i może być za wczesnie.. Betę robiłam 23 grudnia i ujemna <2.30
 
Skoro dostałaś okres to nie ma ciazy. Nie ma znaczenia że jest bardziej skąpy niz poprzedni. Nie zawsze będą takie same okresy.
Zależy jak kto ma. Ja od 8 miesiący bo wcześniej byłam w ciąży zawsze miałam cykl na czas i zawsze takie samo krwawienie obfitsze i 5 dni a tu raptem 3 dni poleciało skąpo i Tyle... Także niewiem już co myśleć..
 
Dziękuję. Za odp. Właśnie byłam u gina przed świętami. Stąd wiem o tym torbielu.ale po takim krótkim czasie Oczywiście ciąży by nie mógł zobaczyć bo za wcześnie..mialam USG Dopochwowo ale różne historie już słyszałam /widziałam... Stąd pytam was jak było u was ale też mi się wydaje ze 40 dni to już powinna być przynajmniej blada. W tamtej ciąży w 4 tygodniu już miałam 2 rażące krechy z popołudniowego moczu. Bo jeszcze sobie to tłumaczę tak że owulacja mogła mi się przesunąć i może być za wczesnie.. Betę robiłam 23 grudnia i ujemna <2.30
Owulacja mogła się przesunąć. Ale tak czy inaczej test 14 dni po stosunku jest wiarygodny, więc sama sobie odpowiedz co jest po 40 dniach 🤷‍♀️ bez sensu te testy robisz. Miałaś okres.
 
Owulacja mogła się przesunąć. Ale tak czy inaczej test 14 dni po stosunku jest wiarygodny, więc sama sobie odpowiedz co jest po 40 dniach 🤷‍♀️ bez sensu te testy robisz. Miałaś okres.
Już nawet nie mam zamiaru testować.. Czekam na następny okres. Apropo jak macie nietypowe cykle to jak to liczycie bo miałam zawsze gdzieś 8 dnia miesiąca a w grudniu dostałam dopiero 20 dnia to jak mam to teraz liczyc... Wczoraj prawdopodobnie miałam owulację bo temperatura i taki bielszy śluz o tym świadczył..
 
Już nawet nie mam zamiaru testować.. Czekam na następny okres. Apropo jak macie nietypowe cykle to jak to liczycie bo miałam zawsze gdzieś 8 dnia miesiąca a w grudniu dostałam dopiero 20 dnia to jak mam to teraz liczyc... Wczoraj prawdopodobnie miałam owulację bo temperatura i taki bielszy śluz o tym świadczył..
1 dzień krwawienia = 1 dzień cyklu, nie ma tutaj nic do zastanawiania się ;)
 
reklama
Już nawet nie mam zamiaru testować.. Czekam na następny okres. Apropo jak macie nietypowe cykle to jak to liczycie bo miałam zawsze gdzieś 8 dnia miesiąca a w grudniu dostałam dopiero 20 dnia to jak mam to teraz liczyc... Wczoraj prawdopodobnie miałam owulację bo temperatura i taki bielszy śluz o tym świadczył..
Miesiąc ma różną ilość dni, więc to logiczne, że okres też będzie różnie wypadał :)
 
Do góry