reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciazowy

Dołączył(a)
2 Grudzień 2019
Postów
6
Witam kilka dni temu robiłam test i pewnie wyda się to śmieszne ale ja słabo bo słabo ale widzę drugą kreskę natomiast mąż mówi że coś podeszlo i że to nie jest kreska , przyjaciółką też widzi kreskę. Dodam że od 2 tygodni pobolewa mnie czasami brzuch. Okres mialam 13 wrzesnia, a owulacje mam mimo iż nie krwawie ponieważ mam pcos . Czy wy też widzicie kreskę czy to tylko moje złudzenie?
20191124_181514.jpg
 
reklama
Niemożliwe jest, że masz owulacje bez późniejszego krwawienia. Skoro okres był 13 września to kreska powinna być mocna. Ja nic nie widzę. Nawet na powiększeniu.
 
Ostatnia edycja:
Mi osobiście test nie wyszedł w dniu @ a dopiero po 2 tyg od @. Beta w dniu @ też była nijaka (<1.2) i nie wskazywała za nic na ciąże. A obecnie 30tc. Najprawdopodobniej dochodziło dopiero do zagnieżdżania zarodka, bo coś w cyklu się pokreciło.
Powtórz test za kilka dni i zrób badanie beta HCG.
 
reklama
reklama
Witam kilka dni temu robiłam test i pewnie wyda się to śmieszne ale ja słabo bo słabo ale widzę drugą kreskę natomiast mąż mówi że coś podeszlo i że to nie jest kreska , przyjaciółką też widzi kreskę. Dodam że od 2 tygodni pobolewa mnie czasami brzuch. Okres mialam 13 wrzesnia, a owulacje mam mimo iż nie krwawie ponieważ mam pcos . Czy wy też widzicie kreskę czy to tylko moje złudzenie? Zobacz załącznik 1052405
Powtórz test nawet dziś kreska powinna być wyrazniejsza.
Powodzenia.
 
Do góry