reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy

Anonimowa

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
21 Styczeń 2020
Postów
106
Hej wszystkim mam pytanie, używała któraś z was pink test super czuły ? Pisze ze wykrywa ciąże 6 dni wcześniej, planowany okres mam dostać w sobotę. Wczoraj i przed wczoraj miałam śluz różowy dziś trochę plam różowych i brązowych i zastanawiam się czy jak zrobię go jutro czy będzie już wiarygodny ? Jak myślicie
 
reklama
Nie będzie wiarygodny. Każdy organizm jest inny - jeśli nie masz pewności stuprocentowej kiedy była owulacja to niestety robienie testów przed terminem @ jest bezsensu.
Hej wszystkim mam pytanie, używała któraś z was pink test super czuły ? Pisze ze wykrywa ciąże 6 dni wcześniej, planowany okres mam dostać w sobotę. Wczoraj i przed wczoraj miałam śluz różowy dziś trochę plam różowych i brązowych i zastanawiam się czy jak zrobię go jutro czy będzie już wiarygodny ? Jak myślicie
 

Załączniki

  • Jakie witaminy brać podczas ciąży.pdf
    42,3 KB · Wyświetleń: 33
Ostatnia edycja:
Masz na myśli apilikację w telefonie? Starajać sie o dziecko raczej nie można polegać na niej. Robisz testy owulacyjne, mierzysz temperaturę, znasz swój organizm?
Znam swój organizm i wiem kiedy mam owulacje, zawsze w dzień owulacji bola mnie dosyć mocno jajniki i sprawdzam śluz, a z partnerem regularnie się kocham, nie nastawiam się za bardzo na ciąże bo to dopiero 2 cykl starań, ale zastanawiam się co innego może być powodem tego różowego śluzu i plamien ponieważ nigdy czegoś takiego nie miałam, piersi tez mnie nigdy nie bolały, czasem 2/3 dni przed okresem, teraz zaczęły bolec 3 dni po owulacji i okropnie bola :/
 
reklama
Podlocze się pod temat
A co myślicie jeśli dni płodne miałam od 4-10 stosunek był 12 czyli teoretycznie po dniach płodnych, okres powinnam dostać dziś nie ma go, wczoraj robiłam test wyszedł negatywny czy jest jeszcze szansa? Dodam że cykle mam trochę rozjechane 31- 33dni.
 
reklama
W sumie co szkodzi zrobić test :) jeśli będzie negatywny i okres nie przyjdzie to powtórz za parę dni. Jak wyjdzie pozytywny to potwierdzisz sobie badaniem krwi. Powodzenia! 😊
 
Do góry