reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciazowy

kasienka0891

Fanka BB :)
Dołączył(a)
30 Październik 2020
Postów
242
Czy to ciąża urojona? 🙈😅🤣 bo już sama nie wiem czy tylko ja to widzę. Termin @ mam na dziś lub jutro, bo cykle nierówne. Test robiony dziś rano.
B14210CC-3B00-4541-9CE9-D5B715B18AAE.jpeg
 
reklama
Cykle mam 30-32 dni. Dziś jest 30 dc i 14 dpo. Nie wiem kiedy miałam owulacje bo nie sprawdzałam testami, ale brzuch mnie trochę pobolewal dwa dni przed przytulankiem.
Zaznacze, że już dwójkę dzieci mamy. Jedna ciąża pomiędzy dziećmi była pozamaciczna i mam usunięty jeden jajowod, bo nie udało sie go uratować, był pęknięty.
To nasz pierwszy cykl starań i tylko jedno przytulanko było 🙃 Także jestem w szoku ze byc może za pierwszym "strzałem" sie udało 🙈
 
reklama
reklama
Do góry