reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

TEST CIĄŻOWY

Dołączył(a)
9 Grudzień 2022
Postów
9
Czesc! czy test ciążowy 10 czułość ,20 dni po stosunku ok ale 5 dni przed okresem jest wiarygodny? gdy robiłam test trzęsła mi się ręka i nie trafiłam w okienko tylko obok gdy chciałam wytrzeć coś tam kapło na okienko testowe no i dosalam 3 krople-wynik negatywny ale czy to nie zalanie? moje piersi są strasznie duże i twarde jak nigdy i mam dyskomfort
 
reklama
Jest wiarygodny.

Zdajesz sobie sprawę, że owulacja występuje ok. 14 dni przed kolejną miesiączką? Ty uprawiałaś seks 25 dni przed terminem miesięczki. Do tego w prezerwatywie. Nie ma fizycznie siły na to, żebyś była w ciąży. Plemnik nie żyje 11 dni czekając na owulację i nie jest ninja przenikający przez gumkę.

Pisalam już - idź zrób betę, bo obstawiam, że przy każdym tescie będziesz się doszukiwać problemów.
 
Czesc! czy test ciążowy 10 czułość ,20 dni po stosunku ok ale 5 dni przed okresem jest wiarygodny? gdy robiłam test trzęsła mi się ręka i nie trafiłam w okienko tylko obok gdy chciałam wytrzeć coś tam kapło na okienko testowe no i dosalam 3 krople-wynik negatywny ale czy to nie zalanie? moje piersi są strasznie duże i twarde jak nigdy i mam dyskomfort
No piersi mogą być duże i twarde. I w zasadzie to o niczym nie świadczy, po prostu pewnie zbliża Ci się okres.m i to cała tajemnica😉
 
hej to znowu ja, zrobilam dzis 2 test i wyszedl negatywny ale mialam tez sluz zabarwiony krwia 4 dni przed okresem a to chyba objaw ciazy jak sa jakies plamienia przed okresem?

dzis zrobilam dobrze test, na tescie plutkowym szlo to do gory i byla kreska na T szlo dalej do gory i zniknela na T o byla tylko na C jedna kreska
 
reklama
hej to znowu ja, zrobilam dzis 2 test i wyszedl negatywny ale mialam tez sluz zabarwiony krwia 4 dni przed okresem a to chyba objaw ciazy jak sa jakies plamienia przed okresem?

dzis zrobilam dobrze test, na tescie plutkowym szlo to do gory i byla kreska na T szlo dalej do gory i zniknela na T o byla tylko na C jedna kreska
Śluz zabarwiony krwią to nie jest objaw ciąży. Może być to objaw zbyt niskiego progesteronu. Ta kreska na T zawsze tam jest bo jakoś musi się ona wybarwiac. Jeśli podczas tego jak test się wybarwial pojawiła Ci się kreska to nic nie znaczy. Wynik należy czytać od 3-5 minut średnio tak podają producenci testów. Trzymam kciuki żeby Ci się udało bo widzę, ze bardzo chcesz. Niestety wypisane objawy nie są objawami ciążowymi. Ciężko jest wyłapać objawy przed miesiączka.
 
Do góry