reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy

Dołączył(a)
4 Maj 2023
Postów
12
Witajcie. Czy taki test wykazuje ciążę ? Jak go interpretować. Test wykonany 4 dni po planowanym okresie.
 

Załączniki

  • IMG_20230504_171134.jpg
    IMG_20230504_171134.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 552
reklama
Mi 4 dni po okresie wyszła taka. Okazało się, ze ciąża jest 11 dni młodsza.
 

Załączniki

  • 802179EC-94F9-4CA3-B7C3-038C7FEE95D9.jpeg
    802179EC-94F9-4CA3-B7C3-038C7FEE95D9.jpeg
    874,8 KB · Wyświetleń: 182
Ja powinnam okres dostać 4 dni temu. Test wykonałam dzisiaj. Nic póki co nie dostawałam, oraz nie czuje aby się zbliżał okres.
Sorka - 4 dni po terminie okresu wyszła mi taka kreska. Ciąża jest młodsza o 11 dni (co oznacza, ze na podstawie ostatniej miesiączki powinna być 11 dni starsza, ale jej wiek na podstawie usg jest inny)
 
Ja powinnam okres dostać 4 dni temu. Test wykonałam dzisiaj. Nic póki co nie dostawałam, oraz nie czuje aby się zbliżał okres.
Wiec tez wydaje mi sie, ze jesteś w ciąży, a kreska noe jest intensywna, bo tak jak ja miałaś później owulacje.
 
Sorka - 4 dni po terminie okresu wyszła mi taka kreska. Ciąża jest młodsza o 11 dni (co oznacza, ze na podstawie ostatniej miesiączki powinna być 11 dni starsza, ale jej wiek na podstawie usg jest inny)
Rozumiem. Dziękuje. Ja powtórzę jeszcze test może jutro lub w sobotę i w poniedziałek udam się na badanie krwi. Może tym razem się udało.
 
reklama
Witajcie. Czy taki test wykazuje ciążę ? Jak go interpretować. Test wykonany 4 dni po planowanym okresie.
Moim zdaniem trzeba powtórzyć, a najlepiej idź na bete z krwi jutro i da Ci odpowiedź jasną i pewna.. kreska jest ale nie wygląda na różowa, a na testowa bardziej
 
Do góry