reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test i beta

reklama
Na podstawie wyniku bety nie określa się wieku ciąży. Beta jedynie ją po prostu potwierdza. Kiedy miałaś ostatnią miesiączkę? Póki nie pójdziesz do lekarza, to się nie dowiesz który to dokładnie tydzień. ;) Umów się do lekarza za tydzień czy dwa, powinien już sporo zobaczyć na USG.
Możesz też powtórzyć betę, żeby sprawdzić jej przyrost po 48 godzinach.
 
Na podstawie wyniku bety nie określa się wieku ciąży. Beta jedynie ją po prostu potwierdza. Kiedy miałaś ostatnią miesiączkę? Póki nie pójdziesz do lekarza, to się nie dowiesz który to dokładnie tydzień. ;) Umów się do lekarza za tydzień czy dwa, powinien już sporo zobaczyć na USG.
Możesz też powtórzyć betę, żeby sprawdzić jej przyrost po 48 godzinach.
6 go października. 16go listopada byłam u lekarza, nie było nic widać. Wynik bety jest z 19go listopada. Dziś byłam znów u lekarza, ciążę widać. Lekarz stwierdził że to bardzo wczesna ciąża i tyle
 
6 go października. 16go listopada byłam u lekarza, nie było nic widać. Wynik bety jest z 19go listopada. Dziś byłam znów u lekarza, ciążę widać. Lekarz stwierdził że to bardzo wczesna ciąża i tyle
A był zarodek? Jeśli tak to lekarz powinien określić który tydzień. Kiedy następna wizyta? Albo musisz do niej wytrzymać albo iść do innego lekarza.
To, że 16.11 nic nie było widać jest normalne, skoro 3 dni późnej beta miała taką wartość - na USG pęcherzyk jest widoczny przy wartości min. 1000.
 
A był zarodek? Jeśli tak to lekarz powinien określić który tydzień. Kiedy następna wizyta? Albo musisz do niej wytrzymać albo iść do innego lekarza.
To, że 16.11 nic nie było widać jest normalne, skoro 3 dni późnej beta miała taką wartość - na USG pęcherzyk jest widoczny przy wartości min. 1000.
Tak. Kolejna 21 grudzień. Powiedział że na pewno ciąża jest bardzo mała, nie jest adekwatna do miesiączki tylko mniejsza.
 
reklama
Do góry