reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test popołudniowy

Jest zdecydowanie za wcześnie by wyszło cokolwiek.
Mi najwcześniej coś na teście majaczylo 9dpo.

Co do tego ze kreska blednie z czasem. Z pewnymi tańszymi testami tak miałam szczegolnie jak byl to początek wzrostu bety ze kreska bledla a na drugi 3 dzień
 
reklama
Jest zdecydowanie za wcześnie by wyszło cokolwiek.
Mi najwcześniej coś na teście majaczylo 9dpo.

Co do tego ze kreska blednie z czasem. Z pewnymi tańszymi testami tak miałam szczegolnie jak byl to początek wzrostu bety ze kreska bledla a na drugi 3 dzień
myślisz ze i ja mam jeszcze szanse zobaczyć II
 
Wiesz, że jeśli 29. masz dostac @ to prawdpodobnie jestes dopiero 6 dni po owulacji? To nie ma szans by coś wyszło. Zrob test 27, bedzie wiarygodniejszy niż dzisiaj. Najlepiej to 29. byloby ale widzę że należysz do tych niecierpliwych :)
Ja mialam 31-33 dniowe cykle. 24dnia cyklu zrobilam sobie test dla beki, bo koleżance towarzyszyłam i mi wyszła blada kreska - wtedy bylam w szoku, bo wychodzi na to ze w tamtym cyklu owulacja była szybciej niż zakładałam. Dlatego jesli w pierwszej ciazy Ci tak szybko wyszło, to tak jak mówisz musiałaś zajsc zaraz po okresie. Moze przejdź sie do gina i zrob sobie monitoring owulacji? Wtedy mniej wiecej bedziesz wiedzieć co i jak :) Sprawdzisz od razu czy tez owulujesz, bo sie rowniez zdarza cykl bezowulacyjny nawet jak są objawy domniemanej owulacji.
 
Ja mialam 31-33 dniowe cykle. 24dnia cyklu zrobilam sobie test dla beki, bo koleżance towarzyszyłam i mi wyszła blada kreska - wtedy bylam w szoku, bo wychodzi na to ze w tamtym cyklu owulacja była szybciej niż zakładałam. Dlatego jesli w pierwszej ciazy Ci tak szybko wyszło, to tak jak mówisz musiałaś zajsc zaraz po okresie. Moze przejdź sie do gina i zrob sobie monitoring owulacji? Wtedy mniej wiecej bedziesz wiedzieć co i jak :) Sprawdzisz od razu czy tez owulujesz, bo sie rowniez zdarza cykl bezowulacyjny nawet jak są objawy domniemanej owulacji.
ja to w tym miesiącu to miałam covida i tak naprawdę się zastanawiam czy owulacja była 😞ale zawsze człowiek się łudZi
 
ja to w tym miesiącu to miałam covida i tak naprawdę się zastanawiam czy owulacja była 😞ale zawsze człowiek się łudZi
Mogla byc, a nie musiała. Organizm różnie reaguje na przeziębienia, covid itp. Ja zaszłam bedac przeziębiona i w ogole nie brałam tego pod uwagę bo gdzie, chora i jeszcze ciaza. Moja znajoma miala covida wraz z facetem, dzisiaj potwierdziło się, 6 tydzien. A 2,5 tygodnia byla na kwarantannie, przeszli to przez 3 dni ciezko, pozniej juz lzej. Dziwne to.
 
reklama
Mogla byc, a nie musiała. Organizm różnie reaguje na przeziębienia, covid itp. Ja zaszłam bedac przeziębiona i w ogole nie brałam tego pod uwagę bo gdzie, chora i jeszcze ciaza. Moja znajoma miala covida wraz z facetem, dzisiaj potwierdziło się, 6 tydzien. A 2,5 tygodnia byla na kwarantannie, przeszli to przez 3 dni ciezko, pozniej juz lzej. Dziwne to.
My tez mieliśmy prZez 3 dni najgorzej później już tylko lepiej. Jutro koniec w końcu kwarantanny 😁😁😁człowiek tak się ludzi czy będzie dzidzia czy nie 😋
 
Do góry