reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

testujemy krem Sylveco

Dołączył(a)
2 Kwiecień 2015
Postów
1
Witam, otrzymaliśmy do testowania krem sylveco dal dzieci i jesteśmy zachwyceni działaniem i jakością kremu. skóra jest delikatna i gładka, w dodatku nie ma już zaczerwienia i swędzenia...zatem polecamy i dziękujemy... jesteśmy zachwyceni działaniem.
 
reklama
Również i ja, wspólnie z synem mieliśmy niebywałą przyjemność przystąpić do testowania kremu. To by początek wspaniałej, pielęgnacyjnej przygody, zarówno dla mnie, jak i dziecka. Krem ma bardzo miłą i szybką wchłaniającą się konsystencję. Plus za to, że nie ma zapachu. Idealnie nawilża i koi skórę maluszka. Nie zauważyłam, aby krem w jakikolwiek sposób podrażniał, nawet tak delikatną skórę, jaką ma moje dziecko. Nie sądziłam, że na naszym rynku istnieje firma, która produkuje tak cudowne kosmetyki z myślą o skórze małych ludzi. Krem i marka na pewno znajdą się na liście naszych pielęgnacyjnych ulubieńców.
 
Witam. Miałam przyjemność załapać się do testu pielęgnacyjnego kremu do twarzy i ciała marki sylveco. Zacznę od opakowania produktu,produkt była zapakowany w tekturowe pudełko,w środku znajdował się słoiczek z kremem. Samo opakowanie kremu(słoik) bardzo mi się spodobał,wygląd bardzo naturalnie. Graficznie też bardzo ładnie z motywem sówki która jest motywem przewodnim serii dla dzieci.Następnie zaczęłam studiować skład kosmetyku,a w nim znalazłam same naturalne składniki im.in. oliwę z oliwek,olej ze słodkich migdałów,panthenol,witamina E. Składniki które pomagają nawilżyć skórę i zapobiegać utracie wody oraz działają łagodząco. Po odkręceniu nakrętki zobaczyłam biały średnio gęsty krem. Nie poczułam żadnego mocnego zapachu tylko delikatny naturalny zapach. Bardzo spodobała mi się konsystencja kremu,ponieważ jest wręcz idealna nie jest lejącą ani gęsta co by utrudniało rozprowadzanie po skórze. Bardzo dobrze rozprowadzał się po skórze mojej córki. Boryka się ona z atopowym zapaleniem skóry. Krem bardzo ładnie złagodził i nawilżył podrażnione miejsca. Dosyć szybko się wchłania. Smarowałam ją kilka razy dziennie. Po ok.5 dniach zauważyłam znaczną poprawę nawilżenia skóry oraz zmniejszone swędzenie. Naprawdę szczerze mogę go polecić. U nas spisał się znakomicie,a odkąd dowiedziałam się,że moja córka zmaga się z tą chorobą stosowałam różne kosmetyki ale żaden nie sprawdził się tak dobrze jak ten.Myślę,że to zawartość betuliny,ponieważ to pierwszy kosmetyk w którego składzie się znalazła. Jedyne co jeśli bym miała zmieniać to bym zmieniła opakowanie na takie z pompką,ponieważ trochę ciężko jest zakręcać i odkręcać słoik "tłustymi" rękami.
 
Firmę Sylveco znam od samego początku powstania. Jestem bardzo zadowolona z każdego produktu, również z ich serii Vianek. Płyn do higieny intymnej z vianka idealny w ciąży i po porodzie. A produkty dla dzieci super. Balsam jest dobry na wszystko.
 
Do góry