reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

WWS

Dołączył(a)
8 Listopad 2022
Postów
3
Dziewczyny mam pytanie. Po raz pierwszy stosuje testy owulacyjne. Czy w dniu, w którym aplikacja wskazała na tzw. plik lh, mógł on rzeczywiście wystąpić? Jakies dziwne wydaje mi się te kreski i nie bardzo wiem jak je interpretować. Nie zwracajcie uwagi na godzinę robienia testu bo są różne.
Po tych wyraźnych kreskach nastąpił spadek lh. Kreski są mniej wyraźniejsze. Myślałam ze to będzie wyglądać jak w testach ciążowych ze jedna będzie tylko kreseczka i tyle?
Dziękuję
 
reklama
Kreska musi być ciemniejsza od testowej. Po tym już nie ma sensu robić. U niektórych dziewczyn utrzymuje się pik, u innych nie. U mnie chyba zawsze była jakaś kreska. Przeczytaj instrukcje, bo to nie to samo co test ciążowy:) Interesuje Cię pierwszy pozytywny:)
 
Teoretycznie w ulotce jest napisane, że owulacja występuje w ciagu 24h-36h od pozytywnego testu owu.
Ale znam dziewczyny, którym pik wychodził dokładnie w tym samym dniu co owu, a nawet jednej dzień po tym jak pękło jajeczko.
Najlepiej jest sprawdzić razem z monitoringiem u lekarza jak jest u ciebie :)
 
Dziewczyny mam pytanie. Po raz pierwszy stosuje testy owulacyjne. Czy w dniu, w którym aplikacja wskazała na tzw. plik lh, mógł on rzeczywiście wystąpić? Jakies dziwne wydaje mi się te kreski i nie bardzo wiem jak je interpretować. Nie zwracajcie uwagi na godzinę robienia testu bo są różne.
Po tych wyraźnych kreskach nastąpił spadek lh. Kreski są mniej wyraźniejsze. Myślałam ze to będzie wyglądać jak w testach ciążowych ze jedna będzie tylko kreseczka i tyle?
Dziękuję
Kreska musi być ciemniejsza od testowej. Po tym już nie ma sensu robić. U niektórych dziewczyn utrzymuje się pik, u innych nie. U mnie chyba zawsze była jakaś kreska. Przeczytaj instrukcje, bo to nie to samo co test ciążowy:) Interesuje Cię pierwszy pozytywny
Czyli nie ma sensy żebym aż tyle testów robiła przesyłam zdjęcia testów 😊
 
Czyli nie ma sensy żebym aż tyle testów robiła przesyłam zdjęcia testów 😊
Zdjęć nie ma:( wg mnie robienie testów owulacyjnych generalnie ma średni sensm Warto udać się na monitoring. Test nie świadczy o owulacji, a są owulacje, których nie wykrywa test
 
038AAA76-5BB1-484A-A48E-2BB7DA1B0B23.jpeg
 
Z tego co wiem po pierwszym pozytywnym teście owulacyjnym nie ma sensu robić testów dalej. Tak jak na ulotce jest napisane. Prawdopodobnie owulacja nastąpi od 24-48h po piku. Moim zdaniem tam, gdzie masz test z „5?” Był pik. Ale może jakaś bardziej doświadczona dziewczyna się wypowie 🥰. Bo ja tez dopiero z nimi zaczynam.
 
reklama
Dziewczyny, czy te testy owu są wszystkie negatywne?pik zawsze miałam w 15 DC, teraz przy lameccie to możliwe aby pik był w 8 DC?

Gdy testy owu robiłam bez lametty zawsze ta kreską była ciemniejsza jak teraz w 8 DC
Czy przegapiłam owu?
 

Załączniki

  • IMG20221117060756.jpg
    IMG20221117060756.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 44
reklama
Do góry