reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tokofobia cc

Roza1111

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Lipiec 2018
Postów
328
Dziewczyny ogólnie od marca 2017 leczę się u psychiatry w związku z nasilonymi lekami i towarzyszącym im objawom somatycznym... W chwili obecnej jestem w 36 TC i to moja druga ciąża, drugi poród... Strasznie się boje mam leki, ze umrę lub dziecko niebywobrazam sobie rodzic, nie chcę boje się, zezaprze się psychicznie i nie będę w stanie wypchnąć dziecka bo właśnie boje się, że mąż bd z dzieckiem na rękach a ja dostanę krwotoku i będę na nich patrzeć aż odejdę brrr.... :O załatwiłam sobie od psychiatry zaświadczenie na temat tego co mi dolega napisal, że zalecaloby się u mnie przeprowadzi. CC z uwagi na nasilenie leków, dziś idę do gina co mówić jak się zachować w ogole? Podobno od początku 2019 zaostrzenia w sprawie cc, tylko że względów medycznych, tokofobia z przynajmniej półrocznym leczeniem co h mnie się zgadza bo elcze się już prawie dwa lata... Boje się, że odmówią wykonania cc, czy któraś z Was też ma takie zaświadczenie co na to ginekolog i szpital. Dzieki
 
reklama
Rozwiązanie
Do szpitala mam iść 22 styczeń 23 ma być CC, jeszcze przyplątała mi się infekcja kaszle jak szalone drugi antybiotyk teraz mi dawana, oby się nie zaczęło zanim zacznie działać bo kaszleć po CC to musi być ból jak byk, a Ty kiedy masz te CC? CC się nie boisz w ogóle? Bo ja jednak trochę się boje też :o

Syrop drosetux mi pomogl na kaszel, meczyll mnie, ze nawet spac nie moglam. 2 dni i z glowy. Polecam
Do szpitala mam iść 22 styczeń 23 ma być CC, jeszcze przyplątała mi się infekcja kaszle jak szalone drugi antybiotyk teraz mi dawana, oby się nie zaczęło zanim zacznie działać bo kaszleć po CC to musi być ból jak byk, a Ty kiedy masz te CC? CC się nie boisz w ogóle? Bo ja jednak trochę się boje też :o

ja w 38 tyg czyli wypada gdzieś na koniec marca. Oczywiście że się boje, ale w mojej obecnej sytuacji jest to lepsza opcja, bo ja dostaję takich objawów, że nie ma mowy o porodzie
 
reklama
Do szpitala mam iść 22 styczeń 23 ma być CC, jeszcze przyplątała mi się infekcja kaszle jak szalone drugi antybiotyk teraz mi dawana, oby się nie zaczęło zanim zacznie działać bo kaszleć po CC to musi być ból jak byk, a Ty kiedy masz te CC? CC się nie boisz w ogóle? Bo ja jednak trochę się boje też :o

Syrop drosetux mi pomogl na kaszel, meczyll mnie, ze nawet spac nie moglam. 2 dni i z glowy. Polecam
 
Rozwiązanie
Do góry