reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torbiel jajnika

Aileen31

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Listopad 2020
Postów
998
któraś z was miała torbiele jajnika? Od soboty dostałam plamien pomimo, że to 13 DC wczoraj zaczął boleć brzuch, dzisiaj jeszcze bardziej. Byłam u ginekolozki do której najszybciej było się dostać z dobrymi opiniami. Po USG i badaniu stwierdziła że to przez torbiel na lewym jajniku o rozmiarach 4x3 cm
Dala mi luteinę żebym brała przez następne 10 dni. Ale brzuch mnie boli coraz bardziej ciężko się wyprostować i wogole... Uprzedziła mnie że jeśli będzie bardzo ostry ból to jechać na sor bo może się torbiel skręcić. Ale ten ból nie jest chyba aż tak bardzo ostry, jest porównywalny do moich miesiączek. Wzięłam już paracetamol, no spe max i nic nie pomaga... Czy któraś z was miała aż takie dolegliwości bólowe przy torbielach ?
 
reklama
Ja bym wlasnie pojechała na sor, żeby to sprawdzić, wiadomo że pobyt w szpitalu to nic przyjemnego, ale czasem konieczny. Po tych lekach powinnaś poczuć jakąś ulgę.
 
Jeśli bardzo boli to SOR dostaniesz zastrzyk najwyżej i będzie lepiej
Pamiętaj każdy ma inny próg bólu ....ja tak czekałam i wyłam z bólu niepotrzebnie
 
Do góry