reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko

Gratulacje i spokojnej ciąży ,[emoji4] co do układu dzieci na USG i płci to nie wypowiem się bo nie mam o tym żadnego pojęcia, gdzieś coś kiedyś słyszałam o tym ale nie zagłębiałam się specjalnie
Cześć dziewczyny. Witam się z Wami. Jestem w trzeciej ciąży. Na początku było dużo obaw, nadal są, ale im ciąża wyższa tym ma się więcej nadziei, że będzie wszystko ok. Jestem mamą dwóch chłopców, teraz trzecia ciąża i zastanawiam się czy w brzuszku mieszka trzeci chłopczyk, czy może dziewczynka. Dzisiaj porównywałam sobie układ dzieci w brzuszku i zastanawiam się czy on może mieć wpływ na płeć. Zobaczcie same. Trzeci bobo też ma taki sam uklad, czyli główka z lewej strony, pupka z prawej. Mamy które mają kolejną ciążę może podpowiecie czy u Was się to sprawdziło. Czekam na moją upragnioną perełkę, chociaż to dopiero 10 tydzień to już się jej nie mogę doczekać. Pozdrawiam Was mamusie [emoji4]
 
reklama
Trzymam kciuki za Ciebie i życzę nam żebyśmy spotkały się na marcóweczkach. [emoji6]
Witam Was :) ja jestem mamą dwóch chłopców w wieku 9 i 7 lat. Jeszcze 2 lata temu byłam pewna, że więcej dzieci mieć nie będę a pod koniec 2020 nastąpił jakiś przełom i pojawił się znów instynkt macierzyński [emoji3059][emoji3059] mój B też jest chętny na maleństwo. Staramy się od listopada, bez żadnych efektów póki co :( chłopcy są z pierwszych cykli starań, więc teraz jestem deko przerażona :( dziś jestem 3dpo, bo wreszcie udało mi się mieć owulację ( po podaniu ovitrelle) i w napięciu czekam na to co ten czerwiec przyniesie...
 
Gratulacje i spokojnej ciąży. [emoji846]
Co do ułożenia to nigdy o tym nie słyszałam, ale muszę porównać USG moich maluchów. [emoji848]
Cześć dziewczyny. Witam się z Wami. Jestem w trzeciej ciąży. Na początku było dużo obaw, nadal są, ale im ciąża wyższa tym ma się więcej nadziei, że będzie wszystko ok. Jestem mamą dwóch chłopców, teraz trzecia ciąża i zastanawiam się czy w brzuszku mieszka trzeci chłopczyk, czy może dziewczynka. Dzisiaj porównywałam sobie układ dzieci w brzuszku i zastanawiam się czy on może mieć wpływ na płeć. Zobaczcie same. Trzeci bobo też ma taki sam uklad, czyli główka z lewej strony, pupka z prawej. Mamy które mają kolejną ciążę może podpowiecie czy u Was się to sprawdziło. Czekam na moją upragnioną perełkę, chociaż to dopiero 10 tydzień to już się jej nie mogę doczekać. Pozdrawiam Was mamusie [emoji4]
 
Cześć dziewczyny. Witam się z Wami. Jestem w trzeciej ciąży. Na początku było dużo obaw, nadal są, ale im ciąża wyższa tym ma się więcej nadziei, że będzie wszystko ok. Jestem mamą dwóch chłopców, teraz trzecia ciąża i zastanawiam się czy w brzuszku mieszka trzeci chłopczyk, czy może dziewczynka. Dzisiaj porównywałam sobie układ dzieci w ko brzuszku i zastanawiam się czy on może mieć wpływ na płeć. Zobaczcie same. Trzeci bobo też ma taki sam uklad, czyli główka z lewej strony, pupka z prawej. Mamy które mają kolejną ciążę może podpowiecie czy u Was się to sprawdziło. Czekam na moją upragnioną perełkę, chociaż to dopiero 10 tydzień to już się jej nie mogę doczekać. Pozdrawiam Was mamusie 😊
Życzę oczywiście, aby płeć była taka jak sobie wymarzyłaś. Jednak niestety, mamaginekolog obaliła tą teorię z ułożeniem. 🙂
 
Gratulacje i spokojnej ciąży. [emoji846]
Co do ułożenia to nigdy o tym nie słyszałam, ale muszę porównać USG moich maluchów. [emoji848]
daj znać jak porównasz, aż sama ciekawa jestem :)
Życzę oczywiście, aby płeć była taka jak sobie wymarzyłaś. Jednak niestety, mamaginekolog obaliła tą teorię z ułożeniem. 🙂
nie nie, nie chodzi mi o ułożenie dziecka względem teorii Ramziego, tylko w stosunku do swoich własnych ciąż. Ja tak sama z siebie zaczęłam się nad tym zastanawiać, czy to możliwe żeby takie samo ułożenie dziecka było miarodajne względem płci :)
 
Hej ja właśnie porownalam zdjęcia z tego samego okresu mniej więcej.. Na pierwszym są trzy ciąże, pierwsza od góry, obecnie a dwie pozostałe to moje córeczki, na drugim zdjęciu na górze obecnie na dole jedna córka.. Chyba ułożenie jest odwrotne ale nie wiem czy teoria się sprawdzi i będzie inna płec [emoji6] mam 3 córki i oczywiście gdyby był syn to byłoby spełnienie marzeń [emoji3590] w każdym bądź razie ja nastawiam się na córeczkę żeby nie mieć jakiegoś zawodu później [emoji6]
CollageMaker_20210615_084816660.jpeg
CollageMaker_20210615_084906247.jpeg
 
reklama
Do góry