reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ubrania ciążowe

Marta23 fantastyczne wdzianko.
A ja dziś przymierzyłam swoje dwa płaszczyki i żaden się nie nadaje :-( Zostaje mi chyba tylko albo chodzić rozpiętą albo nosić rzeczy małża. I ze spodni ciążowych H&M już wyrastam, bardzo mi zostawiają ślad nad łonem.
 
reklama
Ja też już "wyrosłam" ze swoich spodni:-) ale na szczęście koleżanka mnie zaciągnęła do fajnego sklepiku w Słupsku i kupiłam sobie spodnie ciążowe z gumą , naprawdę wygodne zresztą mieli taki duży wybór, że napewno pójdę tam jeszcze parę razy bo termin mam dopiero na czerwiec, ceny mają przystępne a przez zimę dużą wyprzedaż więc można się zaopatrzyć na zapas jakby kto chciał:-D. Sklep jest na ul. Wolności na targowisku na 1 piętrze , warto zerknąć jak któraś ma problem z kupnem ciuszków ciążowych , trzymajcie sie kobietki i brzuchy do góry hihi
 
Cześć :) Pracujemy na startupem dla młodych mam. Czy mogłybyście nam powiedzieć co myślicie? Tak krótko, posłuchajcie..."Casual" to startup, który sprzeda Wasze ubrania ciążowe, których już nie nosicie, ale dalej są w super formie. Co ważne, zrobi to całkowicie za Was.
Jedyne co musicie zrobić to wypełnić krótki formularz - jakiego typu i ile ubrań chcecie sprzedać, wybieracie dogodny termin odbioru ubrań przez kuriera i tyle. My je sprzedajemy, w zależności od wyceny odejmujemy ustalony % i następnie otrzymujecie swoje pieniądze.
Bardzo chcielibyśmy z Wami porozmawiać, napiszcie do nas na casualpolska@gmail.com albo tutaj
Podoba Wam się takie rozwiązanie? Co uważacie?
 
reklama
ja na co dzień mogę ci polecić legginsy z panelem albo jakieś lekkie spodnie o coś takiego jak tu mają Link do: Spodnie ciążowe - Darmowa Wysyłka i Prezenty - MY TUMMY ®©™ mogą być lniane, chociaż te znów się najbardziej mną i trzeba co rusz prasowac, albo coś z elastanem żeby fajnie się rozciągąło i dostosowywało do brzuszka :) ja ostatnio miałam też legginsy bambusowe - są fajne, lekkie ale co z tego jak starczają na miesiąc albo dwa bo się tak szybko przecierają i wypadają dziury.
 
Do góry