reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Uczucie gorączki

Sierpień2020

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
5 Styczeń 2020
Postów
138
Hejo to znów ja :)
Od paru dni, po godzinie 17 łapie mnie tzn uczucie gorączki (oczywiście po zmierzeniu jej brak) mam dreszcze, ubieram się w 5 warst ubrań męża po około 2 - 3 godzinach leżenia przechodzi... Miałam tak przez parę dni na bardzo wczesnym etapie ciąży około 5 tygodnia. Obecnie jestem w 9 tygodniu i trochę się niepokoje... Niewiem czy to przez zmęczenie po pracy, stres.. Czy która może podzielić się swoją opinią z góry dziękuję [emoji3589]
 
reklama
Rozwiązanie
To przez zmiany hormonalne. Nie masz powodu do niepokoju.
Dziś jest ci zimno, jutro możesz mieć uderzenia gorąca, pojutrze ślinotok, a za tydzień zawroty głowy i bezsenność ;)
Ja też na bardzo wczesnym etapie ciąży miałam dreszcze i wiecznie było mi zimno 🙆🏻‍♀️ Nie pamiętam dokładnie do którego tc,bo później doszły mdłości i tak mnie męczyły, że tylko to pamiętam z tego okresu 😃
 
To przez zmiany hormonalne. Nie masz powodu do niepokoju.
Dziś jest ci zimno, jutro możesz mieć uderzenia gorąca, pojutrze ślinotok, a za tydzień zawroty głowy i bezsenność ;)
 
Rozwiązanie
Do góry