• Weź udział w konkursie i wygraj laktator SmartSense i wyprawkę dla mamy 💖 Kliknij Do wygrania super nagrody, które ułatwią codzienne życie rodziców.

    Wygraj grę z serii Słonik Balonik dla maluszka 💖 Wchodź Zadanie jest proste. Działaj i wygrywaj

reklama

Ulubiony kosmetyk

reklama
MonikaNo ja kocham ziaje!! Poza kremami clarisa tylko ziaje moge uzywac bo reszta mnie uczula. Logiczne ze ziaja jest owiele tansza wiec sprowadzam ja z polski za kazdym razem :). A moj kosmetyk,
nie liczac ostatnio kremu na rostepy bez ktorego zyc nie moge, to chyba nie mam takiego. Uwielbiam testowac;)
 
Moim ulubionym kosmetykiem w ciąży oraz po porodzie była " kuracja do biustu 5 w 1" Mama-care z firmy Efektima Pharmacare. Jedyny kosmetyk który bardzo fajnie ukoił moje obrzmiałe i obolałe piersi. Składniki aktywne zastosowane w preparatach zostały przebadane na kobietach w ciąży dlatego nie bałam się tego kosmetyku używać. Dlatego koleżanki polecam :)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry