reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ulubiony kosmetyk

reklama
ja ostatnio kupiłam sobie balsam Nivea ujędrniający Q10,super konsystencja i rewelacyjnie się wchłania,wcześniejsze balsamy musiałam wcierać o 5 min dłużej niż ten, a teraz ma to dla mnie duże znaczenie :) skóra jest po nim gładka i ładnie odbija światło.
 
Ja ostatnio kupiłam Dove - żel pod prysznic i balsam do ciała, obydwa ujędrniające. Narazie dużych efektów nie widzę, ale może po 3 tygodniach, jak pisze producent, będzie widać zbawienne działanie tego specyfiku. ;D
 
ooo, taaakkk, na pewno !! Agnexx - wiara czyni cuda !! ;)
No, chyba, że ja jestem jakimś przypadkiem do zbadania... mi te wszelakie specyfiki może wygładzały skórę, ale żeby któryś ujędrniał to nie powiem. Chyba, ze miałam czas na masowanie i masowanie i masowanie i masowanie ....
 
Niestety Martyna masz rację. :(
Gdybym masowała szorstką rękawicą, do tego masaż rolkami i jeszcze piling kawowy codziennie, to może by było widać efekty. Ale niestety, jestem zbyt leniwa, aby pół dnia zajmować się swoim ciałem. ;D
 
ja używam oliwki mojego synusia ;D Nivea Baby, która nie przecieka przez palce. Naprawdę rewelacja!!!!!!!! A jeśli chodzi o ujędrnianie skóry to stosuję poprostu zimny prysznic ;) muszę przyznać że pomaga.
 
Do włosów - Avon Advanced Techniques - szampon oraz odżywka - rewelacja!!!
Do ciała ostatnio wypróbowuję Eris Peeling pod prysznic anty cellulitis, oraz serum anty cellulitis - czy ujędrnia jeszcze nie wiem, ale bardzo przyjemna skóra jest po tym. Za to kompletnie wyrzucone pieniądze to był balsam Vichy przeciw cellulitowi, drożyzna, a zero efektów.

Krem Nivea o którym piszecie też lubie, a oliwka co prawda wchłania się długo, co nie przechodzi przy moim mężą, który nie znosi jak "się kleję", ale ładnie wygładziła mi rozstępy po ciąży (co nie znaczy, że całkiem zniknęły).
 
co do peelingu eris to popieram - rewelacja. też nie wiem czy likwiduje skorkę, bo zdążyłam zacząć opakowanie i pojawil sie maluszek w brzuszku. Ale efekt "natychmiastowy" - super. Skóra gladziutka.
Polecam tez mleczko do skóry bardzo suchej Garnier (czerwony) - rewelacyjnie nawilża i wchlania się natychmiastowo
 
reklama
Moim ulubionym kosmetykiem jest tusz do rzęs. Mąz się śmieje, że mam na każda pogodę. Ulubiona marka Rimmel (od dawna mam do niej sentyment). Do ciała stosuję kosmetyki Garniera.
Lubię też lakiery do paznokci.
Natomiast nie potrafię się przełamać do pomadek, konturówkę i owszem... ale pomadka...
 
Do góry