reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

usg 3d/4d

Dołączył(a)
18 Listopad 2011
Postów
11
Cześć dziewczyny, czy któraś z was robiła to badanie u balisia lub w supramedzie. Jeśli tak to prosze o opinie, jak wrażenia, jak dlugo trwa nagrany filmik. Będę wdzięczna za pomoc.
 
reklama
Ja robiła badanie USG 3/4D w SupraMed. Filmik trwa około 20 minut, całe badanie do 30 minut. Dostaniesz tam również zdjęcia USG Bobasa, oraz rozpiskę narządów czy są odpowiedniej wielkości co do wieku Maluszka. Ja jestem zadowolona, bo po raz pierwszy widziałam swoją Córcię (wtedy również poznaliśmy płeć :) ) taką realną :)
 
Ja w końcu wybrałam dr Bargiela. Jeśli chodzi o badanie to jestem zadowolona, wszystkie narządy pokazywał , badanie trwało ok 35 minut, dostałam rozpiskę narządów i zdjęcia maleństwa w 3d. Filmik trwa ok 15 min. Jedynym minusem był sam pan doktor, strach się było go coś zapytać, zamknięty w sobie, nieprzyjemny. Ale najważniejsze, że mały jest zdrowy.
 
Do góry