reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Usg jamy brzusznej.

G

goszczaca

Gość
Hej dziewczyny. Dzisiaj miałam usg jamy brzusznej i doktorka jeszcze sprawdziła macice i powiedziała mi że coś tam jest i żebym poszla do ginekologa dodając przy tym że to na pewno nie miesniaki. Pierwsza myśl jaka mi przyszła do głowy to może coś z ciążą związana( owu miałam ok 24) ale czy zarodek tak szybko by się zagniezdzil.( miałam zrobić bete pod kobiec tygodnia) Już się cieszę jak głupia, bo ogólnie z mężem staramy się o drugie dziecko, a moja matula odrazu ozdrowiala na myśl o drugim wnuku:laugh2:ale jest też cos innego w głowie w 2013 roku miałam usuwanego polipa i tak myślę a może spowrotem się pojawil:oo2:
 
reklama
Rozwiązanie
G
Hej. Do lekarza mam w przyszłym tygodniu po @ chociaż jeszcze nie dostałam, ale tak sobie pomyślałam co to są te zrosty po cc? może ktoś mi na ten temat coś powiedzieć ?
reklama
Hej dziewczyny. Dzisiaj miałam usg jamy brzusznej i doktorka jeszcze sprawdziła macice i powiedziała mi że coś tam jest i żebym poszla do ginekologa dodając przy tym że to na pewno nie miesniaki. Pierwsza myśl jaka mi przyszła do głowy to może coś z ciążą związana( owu miałam ok 24) ale czy zarodek tak szybko by się zagniezdzil.( miałam zrobić bete pod kobiec tygodnia) Już się cieszę jak głupia, bo ogólnie z mężem staramy się o drugie dziecko, a moja matula odrazu ozdrowiala na myśl o drugim wnuku:laugh2:ale jest też cos innego w głowie w 2013 roku miałam usuwanego polipa i tak myślę a może spowrotem się pojawil:oo2:
Masz rację polipy niestety odrastają. Znajoma już trzeci raz ma usuwany. Tylko diagnoza lekarza cię upewni.
 
Ja już swoją mamę wprowadzam po malu na ziemię żeby za wczasu się nie cieszyła to stwierdziła miejmy nadzieję że to nie polip tylko polipinka ( wnuczek) :eek::-) :)

Przestaje się już łudzić :-( :(trzeba będzie próbować dalej...pójdę do lekarza i niech zobaczy, jak polip odrosl nie będę szczęśliwa z tego tytułu :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry