reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG owulacja

marika22

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Marzec 2009
Postów
406
Miasto
Rybnik
Hej dziewczyny mam do was pytanie w piętek 22.02 byłam u lekarza na USG zobaczyć czy jest pęcherzyk. Lekarz stwierdził że jest pęcherzyk miał 25mm i kazał od niedzieli brać duphaston. Owulację według kalendarzyka miałam mieć 23.02 ale już po wizycie u ginekologa wieczorem zaczął mnie boleć jajnik i bolał do następnego dnia do południa i bolał tak że aż na tyłek nie umiałam usiąść :biggrin2: . Czy to znaczy że pęcherzyk pękł czy nie jest to pewne na 100%?
 
reklama
Hej dziewczyny mam do was pytanie w piętek 22.02 byłam u lekarza na USG zobaczyć czy jest pęcherzyk. Lekarz stwierdził że jest pęcherzyk miał 25mm i kazał od niedzieli brać duphaston. Owulację według kalendarzyka miałam mieć 23.02 ale już po wizycie u ginekologa wieczorem zaczął mnie boleć jajnik i bolał do następnego dnia do południa i bolał tak że aż na tyłek nie umiałam usiąść :biggrin2: . Czy to znaczy że pęcherzyk pękł czy nie jest to pewne na 100%?
Objawy nie są 100% potwierdzeniem. To da tylko dokładny monitoring.
Można ew. wspomóc się obserwacjami (śluz, skok temp ale to też objawy okoloowulacyjne, nie powiedzą którego dnia była dokladnie).
 
Objawy nie są 100% potwierdzeniem. To da tylko dokładny monitoring.
Można ew. wspomóc się obserwacjami (śluz, skok temp ale to też objawy okoloowulacyjne, nie powiedzą którego dnia była dokladnie).
Acha ale jest jakaś nadzieja że jednak ten pęcherzyk pękł jeśli miał te 25 mm brałam też ovulomed max który miał pomóc przy owulacji mam nadzieję że jednak się udało staramy się z mężem od 6 miesięcy i jak narazie nic
 
Do góry