reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga 4-miesiecznego chłopca

Moje dzieci wazyly miedzy 5 a 6 kg w tym wieku ale my bylismy kp. Niecale 10 na roczek oboje. Szli rowno wedlug norm wlasciwie, na pol roku podwoili wage, corka ciut pozniej, na rok prawie potroili. Zawsze szli rowno swoim centylem. Na tym najbardziej bym sie skupila patrzac na rozwoj dziecka. Pozniej waga napewno przystopuje, tylko trzeba pilnowac zaby sama w sobie nie przeszkadzala w nabywanych umiejetnoaciach, typu siadanie, raczkowanie, chodzebie itd. Jedno to z natury wieksze dziecko, bo ma predyspozycje genetyczne a co innego kiedy faktycznie waga idzie w zlym kierunku z powodu przejedzenia.
 
reklama
Moj brat ma 196cm wzrostu i stopę kolos. Syn mamy brata to samo i widze ze moj syn podąża w ich ślady o numerze buta nie wspomnę 🤣🙈
My jestesmy wysocy.. Ja 172cm but 6 a mąż 186cm but 9 a syn oczywiscie juz więcej 🤣
Mam nadzieję że córeczka mamusi nie przerośnie 😆
Mój mąż ma rozmiar buta 47😅
 
Moj syn ma 2,5 roku, a ludzie biorą go za 4 latka- ale nie dziwią się, jak zobaczą go z 2mwtrowym tata. Tak to jest- geny:)
I potwierdzam, mój syn dużo przybierał i też ważył właśnie koło 8 na 4 miesiące (w książeczce na niecałe 3 miał 7400), ale od jakiegoś czasu wagą spowalnia i waży tylo jakoś 16.
 
reklama
Mój miał 7,9 kg na 3 miesiące. Na rok 12,5. Na półtora roku dalej 12,5 kg... Tylko wzwyż rośnie.
A córka 6,5 kg na 2 miesiące, zobaczymy, co będzie dalej. Na razie goni synka 😅 my tylko kp, nie wprowadziłam mm synkowi i Córce nie zamierzam.
 
Do góry