reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacyjne mamy 2017

reklama
Jak tam dziewczyny ? My wciąż w szpitalu mam już dość naprawdę ledwo żyje ,mało śpię . A trzymają nas tylko dlatego bo mam się uczyć karmić masakra muszę co 2h go przystawiać a uwierzcie
Ze on wcale nie chce ...i wtedy muszę ściągać strzykawka i mu dawać dla mnie bezsens bo jak jest głodny to pije
Dziś wychodzę na żądanie

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Foxy ale jak dziecko nie chce to się nic nie poradzi nie rozumiem. Jakiś dziwny masz ten szpital nie dość że Ciebie wymęczyli to jeszcze to.
 
Właśnie to są angielskie teorie mam tak dość ze sobie nie wyobrażacie


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny! Rano dzwoniłam do szpitala mam być na 12-12.30 Zaraz się zbieramy i jedziemy. Zobaczymy co się okaże! Mój 4 latek myśli,że jak jadę do szpitala to dzisiaj dzidzia się urodzi Kurde dziewczyny nawet nie wiecie jakbym chciała,żeby chociaż mi zrobili termin na poniedziałek na wywolywanie bo już mam normalnie dość! Foxy współczuję Ci tego angielskiego systemu! Kawoszka a jak u Cb? Wiesz już coś? Kropka coś umilkła,pewnie rodzi a ja zostane na samym końcu. Odezwę się później! Trzymajcie się dziewczyny!
 
Ja od rana znowu badania. KTG USG i badanie takie normalne. I co i nic. Leżę po obiedzie ma liczyć ruchy. Tylko mój leniuszek nie chce się ruszyć. Jutro lub w poniedziałek będą zakładać mi cewnik na wywołanie. Nie mam skurczy ani rozwarcia.
Tylko głowa mi na maxa pęka.
Mój mąż za to jest tak przejęty ja go takiego nie widziałam ale podoba mi się to.
 
My wychodzimy dziś jeśli wyniki małego będą w normie poproszę o kciuki [emoji7]buziaki dla was i powodzenia [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
1498307282-aaaaaa.jpeg
a No i pochwale się [emoji7][emoji41]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry