reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacyjne mamy 2017

Hej dziewczynki :) ! Nie pisałam dawno ale nadrabiam :) Mój Piotrus ma juz 8dni :)
Pierwsze dni były ciezkie jesli chodzi o karmienie ,bo przez plaskie brodawki mały nie chciał ciagać cyca wiec laktator w dłon i dojenie ;) i tak było przez 4 dni, 4 dnia odwiedzila nas położna opieprzyła i kazała przystawiać doo piersi i odziwo mały tak ładnie zaczął ciągac ze az miło popatrzec,karmie co 3godz ,maly budzi sie jak z zegarkiem w ręku, w nocy max 3 pobudki w tym jedna przez mokrą pieluchę a w zasadzie mokre całe body :< strasznie moczy i nwm czy to przez pieluchy czy przez to ze siusiak w górze ..Ale ogolnie to nienarzekam :) daje radę,mały jest grzeczny ,wczoraj gdy spał to mamusia mogła posprzatać ,dziś gdy drzemał to się troche przespałam, a potem robiłam gofry :)
dziewczyny a jak u was z dietą Kp , moja tesciowa tak truje ze to uczula od tego kolki i w rezuzltacie nie mam co jesc :(
 
reklama
Hej dziewczynki :) ! Nie pisałam dawno ale nadrabiam :) Mój Piotrus ma juz 8dni :)
Pierwsze dni były ciezkie jesli chodzi o karmienie ,bo przez plaskie brodawki mały nie chciał ciagać cyca wiec laktator w dłon i dojenie ;) i tak było przez 4 dni, 4 dnia odwiedzila nas położna opieprzyła i kazała przystawiać doo piersi i odziwo mały tak ładnie zaczął ciągac ze az miło popatrzec,karmie co 3godz ,maly budzi sie jak z zegarkiem w ręku, w nocy max 3 pobudki w tym jedna przez mokrą pieluchę a w zasadzie mokre całe body :< strasznie moczy i nwm czy to przez pieluchy czy przez to ze siusiak w górze ..Ale ogolnie to nienarzekam :) daje radę,mały jest grzeczny ,wczoraj gdy spał to mamusia mogła posprzatać ,dziś gdy drzemał to się troche przespałam, a potem robiłam gofry :)
dziewczyny a jak u was z dietą Kp , moja tesciowa tak truje ze to uczula od tego kolki i w rezuzltacie nie mam co jesc :(
Moja mama też tak mówi żeby nie jeść tego czy tamtego ale jej nie słucham. Lekarze w szpitalu mówili żeby jeść wszystko z umiarem i obserwować dziecko.gdyby coś uczulilo to wtedy odstawić dany produkt.w necie też jest napisane że wszystko z umiarem bo takie ograniczenia jak były naście lat temu powodowały duże spustoszenie w organizmie mam karmiących bo te skrajnie ograniczały dozwolone produkty. Jedyne co było wymienione jako niewskazane to: alkohol,fast food, grzyby i napoje słodkie gazowane.reszta można jeść :-D.do tego się stosuje. Jadłam nawet truskawki i małemu nic nie było. Każde dziecko jest inne ale nie ma co świrowac tylko obserwować dzidzie i wtedy eliminować poszczególne jedzenie.smacznego :p
 
Kawoszka gratulacje [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]. Ja czuje jakbym dziecka nie miała [emoji33] wstaje co 3h je spi i nawet na zmianę pampersa muszę budzić :p albo na śpiąco to robimy ;p jest naprawdę kochany i widzę ze wkoncu najedzony jak trzeba , a moje cyce nawet nie bolą ani nie ciekną tyle dobrze. Niestety mam dalej problem z chodzeniem przejdę kawałek i cała picz mnie boli [emoji22][emoji22] mam nadzieje ze minie to już niebawem bo jestem lekko niedysponowana a wiadomo chce robić jak najwiecej [emoji52]. Martynaaa13 mmmm gofry [emoji7] jadlabym . Kasieks dzięki za miłe słowa [emoji259] ja byłam bardzo nastawiona na kp No ale nie ma co świrować, dzwonią do mnie co dziennie ze szpitala i pytają czy napewno przeszłam na mleko mm, tak mnie wkurzają już nie macie pojęcia :( w poniedziałek przychodzi położna będzie to samo ,a w środę opiekunka środowiskowa i pewnie powtórka. Wiem ze muszę mieć swoje zdanie bo to moje dziecko ale czasem brak mi sił tłumaczyć sto razy jakbym nie wiadomo jaka zbrodnie popełniała [emoji33][emoji23][emoji379][emoji41]ale się rozpisałam [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Martyna a jakich pieluch używasz i jaka wagę ma mały? Jeśli jedynek to spróbuj na noc dać dwójki one są jakby wyższe może nie będą przeciekać. Ja tak miałam że starsA córka, plecki non stop mokre były

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny pytanie z innej beczki stosujecie pas poporodowy? Tak mnie to ciekawi bo moja kumpela zanim urodziła tylko o tym mówiła. Wiem że to z umiarem trzeba używać bo może rozleniwiac jelita i mięśnie

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny,o swoim porodzie opowiem moze innym razem,nie było łatwo.
Córeczka jest cudowna,grzeczna i w ogóle, karmię piersią i jak narazie żadnych z tym problemow :) Zdrowa jest,wszystko tak, jak ma być :)
Ze mną gorzej,chodzić nie mogę, siedzieć nie mogę, leżeć też nie w kazdej pozycji,szew mi sie rozsunal i beda mnie szyc pod narkoza :(
 
Dziewczyny,o swoim porodzie opowiem moze innym razem,nie było łatwo.
Córeczka jest cudowna,grzeczna i w ogóle, karmię piersią i jak narazie żadnych z tym problemow :) Zdrowa jest,wszystko tak, jak ma być :)
Ze mną gorzej,chodzić nie mogę, siedzieć nie mogę, leżeć też nie w kazdej pozycji,szew mi sie rozsunal i beda mnie szyc pod narkoza :(
Nie martw się. Zszyja i organizm zacznie wracać do normy.lepiej że teraz tak się stało a nie później i mogą szybko zareagować.trzymam mocno kciuki.napewno będzie dobrze:)
 
reklama
Kropka będzie dobrze kochana [emoji8] super ze malutka grzeczna [emoji7] mój dzisiaj marudzi troszkę tzn teraz na wieczór bo w dzień było super No ale nie ma co narzekać :) a ja czuje się trochę lepiej dziś byłam nawet na zakupach [emoji16] trochę mnie rwą szwy ale to pewnie normalne ;) ale powiem wam szczerze ze Wciąż nie odważyłam się spojrzeć na swoje podwozie [emoji23][emoji23] myje na ślepo :p


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry