reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacyjne mamy 2017

Mój od urodzenia dwa razy tak mocno ulał! Ale póki co ładnie mu się odbija i po butelce i po cycu (choć po cycku nie zawsze)! Ja się tylko martwię,czy kolki dostanie :/ Jak się gdzieś wybieram i mam mało czasu to dostaje moje mleko z butli! A w nocy czasami jak usypia przy cycu a ja już nie mam siły co pół godziny wstawać dostaje mleko w proszku! I tak jak np.dziś wieczór i popłakuje co chwile! A ja się obwiniam,że powinnam tylko cyca dawać a nie na przemian z butlą :/ Kurde już nie wiem!
Ja w ciągu dnia karmie piersią na zmianę z butelka bo nie mam tyle pokarmu żeby się najadl a w nocy tylko butelką bo jestem wykończona po całym dniu i chcę spać. Nie obwiniaj się. Przecież musisz kiedyś odpocząć i zebrać siły na kolejny dzień :)
 
reklama
Kasieks właśnie mokrych pieluch mam bardzo dużo a kupa co 1/2/3 dni naprawdę jak w totolotku ale za to taka mega zawsze po same pachy [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] Emol i Olisiaa kciuki [emoji1307][emoji1307][emoji256]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Mój co 3 dni ale konkretnie.ostatnio tak narobił ze musiałam go wykąpać w środku dnia:eek::D
 
Ja w ciągu dnia karmie piersią na zmianę z butelka bo nie mam tyle pokarmu żeby się najadl a w nocy tylko butelką bo jestem wykończona po całym dniu i chcę spać. Nie obwiniaj się. Przecież musisz kiedyś odpocząć i zebrać siły na kolejny dzień :)
Fajnie dziewczyny,że jesteście! Można się wydagadać i powspierać jedna drugą! Kurcze a ja się tak uparłam na karmienie piersią! Chciałam w sumie też,żeby od razu nauczył się z butli bo jak będę odstawiała od cyca to nie będzie problemu! Odciągam dużo pokarmu w ciągu dnia(3 razy po ok 125 ml) plus to co on wyciągnie! Parę woreczków zamrożonych,resztę wypije z butli! Co mam zrobić jak mam tyle pokarmu? Mam się męczyć i wyć z bólu? A tak to chociaż B.poda butelkę a ja mam chwilę dla siebie!
 
Veronika Kasieks ma racje nie obwiniaj się bo przecież tez musisz czasem mieć czas dla siebie :* . Ja czuje się już w miarę ok ale jak przypomnę sobie mój problem laktacyjny to masakra była miałam takie momenty ze chciałam uciec od wszystkich naprawdę ... takie parcie na karmienie mi wszyscy wpajali ... a teraz jestem szczęśliwa u mały tez :) i mam w doopie co sadza inni o mleku z butli wkoncu po coś je stworzyli a uważam ze np. Mleko matki palaczki czy alkoholiczki jest gorsze a i tak je dają


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Gratulacje [emoji7][emoji7]duzo zdrówka dla was [emoji253][emoji254][emoji259]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Klaudia 1404 gratulacje, niech Gabrysia się zdrowo chowa, a ty szybciutko wracaj do formy.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry