reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wakacyjne mamy 2017

reklama
Próbuje posprzatać mieszkanie bo rodzice przyjeżdżają w poniedziałek w nocy na 3 tygodnie ale z małym na sobie nie da rady.jak go ściągam to placze.mąż z nim siedział to zrobiłam obiad,posprzatałam kibelek,łazienkę i zrobiłam 2 prania. Może jak się uda bez kolek wieczorem to ogarnelabym pokój dla brata i jeszcze mam prasowanie:o.na dodatek córka się rozchorowala.nie mam jak iść z nią jutro do lekarza.mąż będzie do późna w pracy.musimy jakoś przetrwać do wtorku :frown:
 
Kasieks to widzę niedziela na pełnych obrotach [emoji33] życzę dużo zdrówka dla córci [emoji8] a Twoi rodzice gdzie mieszkają ? Moja mama i babcia właśnie dziś po 2tyg wracaja do pl i jakoś się rozkleiłam na maxa [emoji22] ale to norma zawsze tak reaguje na wizyty rodzinne :p [emoji23]. Mama tez wzruszona bo pewnie zobaczy małego za rok ,wiadomo jest skype i wgl ale jednak to nie to samo . Ale się rozkleiłam nawet jak patrzę na reklamy to płacze [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
:)mieszkają z bratem w Irlandii bo "młody" tam studiuje:).ja też będę beczec jak będą wyjeżdżać.rozmawiam z nimi na skypie ale to nie to samo a w Polsce są tylko raz w roku.W przyszłym brata nie będzie bo ma mieć praktyki:oops:.Mnie płacze zostały po pierwszej ciąży. Nie takie jak zaraz po porodzie że nie wiadomo z czego tylko wszystkim się wzruszam.bardzo mnie to wkurza bo wcześniej nic mnie nie ruszało a teraz byle pierdoła:oo:
 
Ja właśnie tez widuje się z rodzicami raz w roku . No ja się tego obawiam bo narazie nawet muzyka kołysanki wywołuje płacz u mnie [emoji23][emoji23] teraz usypiałam synka i musiałam wyłączyć pozytywkę bo się popłakałam [emoji23][emoji15]. Najgorszy pierwszy dzień po wylocie rodziny zawsze jest później to człowiek się oswaja i wie ze tak być musi i każdy ma swoje życie/problemy etc :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Jak przyjeżdżają to ja się najpierw muszę przyzwyczaić do tego że pełna chata ludzi plus jeszcze ich pies i nie ma chwili spokoju:rofl2:.A jak wyjeżdżają to mi smutno i rycze że jest cicho i pusto:(.Ledwo drzwi się zamkną a ja już tesknie:oops:.bardzo się cieszę że przyjeżdżają ale nie lubię rozstan :no:
 
To tak samo jak ja :) pożegnania najgorsze są zawsze unikam ich bo się rozklejam :p raczej robię to b.szybko :p ale dziś nie wyszło [emoji23] przy zwykłym cześć się popłakałam [emoji15]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
U nas dziś ciężki poranek był [emoji15] mały od 5 do teraz szalał :o nie wiem czy to kolki czy co ale brzuszek miał miękki za to krzyczał okropnie i prężył się na maxa . Teraz dostał czkawki i zasnął. U nas tez pada :/


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
U nas też słonko nie świeci ale pochmurnie i strasznie duszno :/ Mały wyje jak go odkładam do łóżeczka,masakra jakaś! B.w domu na tygodniowym urlopie więc mam w planach pomyć okna ale jak ma padać to nie będę! Na dodatek cały tydzień rozplanowany! Dziewczyny do mnie jak przyjeżdża babcia i brat też się rozklejam przy pożegnaniach! Chociaż w piątek brat odjeżdżał to nic mi nie było! Ale chyba tylko przez to,że w sierpniu przyjadą no i cieszyłam się,że B urlop zaczyna następnego dnia! Mój mały wieczorami popłakuje i też się zastanawiam czy to nie kolki czasami! Chociaż i tak nie jest tak źle jak ze starszym!
 
Do góry