reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy ciążowe ustały

pjt

Dołączył(a)
28 Luty 2024
Postów
1
Cześć dziewczyny, jestem w ciąży 5 tc beta rośnie bardzo szybko średni przyrost to koło 190% ( co 48h)
Wczoraj beta wyszła ponad 8 tyś. Ból piersi miałam Od samego początku. Dziś przestały mnie bolec w zasadzie to raz jak się złapie to bola a raz nie. Sama nie wiem czy się nie nakręcam wizyta u lekarza za tydzień( pierwszą ciąże poroniłam). Jak u was było z tymi objawami ?
 
reklama
Cześć dziewczyny, jestem w ciąży 5 tc beta rośnie bardzo szybko średni przyrost to koło 190% ( co 48h)
Wczoraj beta wyszła ponad 8 tyś. Ból piersi miałam Od samego początku. Dziś przestały mnie bolec w zasadzie to raz jak się złapie to bola a raz nie. Sama nie wiem czy się nie nakręcam wizyta u lekarza za tydzień( pierwszą ciąże poroniłam). Jak u was było z tymi objawami ?
Objawy nie swiadczą o rozwoju ciązy i mogą ustać :) ciesz się ta chwilą spokoju, potem moga wrócić z wiekszym natęzeniem :D
 
Hej :) ja natomiast nie mam totalnie żadnych objawów. Może jeden - wstaję wcześnie rano, a wcześniej nie byłam w stanie obudzić się przed 8… 🙈
 
Normalne. U mnie ból piersi też ustał jakoś w 5tc, też się przejmowałam jak ty. Teraz jestem w 9tc i dalej piersi nie bolą, a dzidziuś ma się dobrze. Później ci się inne objawy pojawią i też jednego dnia będą, drugiego nie.
 
Nie ma co się denerwować. Także pierwszą ciążę poroniłam i teraz jestem 11+1 😊 objawy bólu piersi znikały i pojawiały się, raz bolały same sutki, raz bolały piersi tylko wieczorem, rano nic. Także spokojnie, objawy zanikające nie świadczą o poronieniu itp. Głowa do góry i myśl pozytywnie co do fasolki! 🥰
 
Ja pierwsza ciaze tez poronilam i niestety wszystkie ciazowe objawy mi ustaly gdzies ok 10tyg. Nawet sie smialam do meza ze tak to ja w ciazy moge chodzic co roku. Niestety na usg w 13tyg bylo tylko jajo plodowe a zarodek zanik gdzie jeszcze kilka tyg wczesniej pieknie bylo widac bicie serduszka.

W drugiej ciazy ta sama historia tylko ze w 7tyg juz objawy zniknely. A usg w 8 i 9 tyg pokazalo pieknir bijace serducho. Objawy na chwile wrocily ze zdwpjona sila by potem znowu ustac.
Za 2 dni moja malutak bedzie miec 6 miesiecy i wlasnie ucina sobie drzemka.

Postaraj sie nie stresowac, poczekaj do wizyty. Niestety nawet jak stalo sie najgorsze to ty nie masz na to wplywu.
 
Mam ten sam problem... U mnie dzisiaj 5 tydzień się rozpoczął, wczoraj na USG widoczny pęcherzyk, beta do wczoraj podwajala się co dwa dni. Ale dzisiaj brzuch nawet przez chwilę mnie nie zakuł, nie pociągnął. Strasznie się boje 😟 myślę że choc trochę powinien o sobie przypominać a tutaj nic. A u was dziewczyny brzuch przypomina o sobie? Przecież macica powinna się rozciągać itp czy to może się dziać bezboleśnie? Kolejna wizyta 11.03 nie wiem jak to wytrwam, bety nie chce robić bo strasznie mnie to stresuje.
 
Mam ten sam problem... U mnie dzisiaj 5 tydzień się rozpoczął, wczoraj na USG widoczny pęcherzyk, beta do wczoraj podwajala się co dwa dni. Ale dzisiaj brzuch nawet przez chwilę mnie nie zakuł, nie pociągnął. Strasznie się boje 😟 myślę że choc trochę powinien o sobie przypominać a tutaj nic. A u was dziewczyny brzuch przypomina o sobie? Przecież macica powinna się rozciągać itp czy to może się dziać bezboleśnie? Kolejna wizyta 11.03 nie wiem jak to wytrwam, bety nie chce robić bo strasznie mnie to stresuje.
Nie nakręcaj się. Objawy wrócą za jakiś czas.
 
reklama
Nie nakręcaj się. Objawy wrócą za jakiś czas.
Jestem po jednej stracie, dodatkowo dokładnie rok temu ciąża przestała się rozwijać w podobnym tygodniu może dlatego fiksuje... Wiem, że co ma być to będzie, ale szukam przynajmniej słowa, że u kogoś było podobnie i było dobrze.
 
Do góry