reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w 36 tygodniu

Dołączył(a)
8 Listopad 2023
Postów
2
Cześć, jestem w 36 tygodniu (+2), mała bardzo się śpieszy, od 32 tygodnia uważam na siebie, aby jak najdłużej mała była w brzuszku i wszystko dobrze się rozwinęło. Czy macie doświadczenia z porodem w 36 tygodniu?
Pozdrawiam 🙂
 
reklama
Cześć, jestem w 36 tygodniu (+2), mała bardzo się śpieszy, od 32 tygodnia uważam na siebie, aby jak najdłużej mała była w brzuszku i wszystko dobrze się rozwinęło. Czy macie doświadczenia z porodem w 36 tygodniu?
Pozdrawiam 🙂
To już prawie donoszone:) więc spokojnie. Moze dogrzeją w inkubatorze, ale wszystko zależy od indywidualnego rozwoju dziecka i od tego czy będą cechy wcześniacze czy nie.
 
Ja urodziłam bliźnięta w 36+5 wszystko jest w absolutnym porządku nie mają żadnych cech wcześniaczych.
 
Cześć, jestem w 36 tygodniu (+2), mała bardzo się śpieszy, od 32 tygodnia uważam na siebie, aby jak najdłużej mała była w brzuszku i wszystko dobrze się rozwinęło. Czy macie doświadczenia z porodem w 36 tygodniu?
Pozdrawiam 🙂
W 35 tyg. mialam cesarkę. Syn spędził miesiąc w inkubatorze, ale wyłącznie ze względu na hipotrofię. Dziś ma rok, rozwoj prawidłowy, wszystko jest ok. Kolezanka w tym samym czasie miała cc 35+5, po 3 dniach wyszła z córką do domu🙂 36 tydzien, to juz bardzo dobry tydzien👍
 
Ja urodziłam 35t1d - syn nie był w inkubatorze. Miał potem różne problemy, ale niekoniecznie związane z wcześniejszym porodem (wzmożone napięcie mięśniowe, opóźniony rozwój mowy).
 
Cześć, jestem w 36 tygodniu (+2), mała bardzo się śpieszy, od 32 tygodnia uważam na siebie, aby jak najdłużej mała była w brzuszku i wszystko dobrze się rozwinęło. Czy macie doświadczenia z porodem w 36 tygodniu?
Pozdrawiam 🙂

Pytanie co znaczy "bardzo się śpieszy".
Mam dziś 32+4, założony pessar który się suwa, szyjka w niedzielę 1.8cm, miękka, magnez, nospa, luteina wszystko w dużych dawkach, czekam na wyniki posiewu - czy to nie wina infekcji, skurcze dość częste, oczywiście zakaz seksu i nakaz leżenia i oszczędzania się. Ale - to moje 3 dziecko, więc nie da się jest masa rożnego stresu plus trzeba posprzątać, ugotować, ogarnąć. Nie da się leżeć 🤷‍♀️
Panika trochę z tyłu głowy jest, w weekend spakowałam torbę w razie czego pod patologię i wcześniaka. Wizyty co tydzień, żeby kontrolować. Ale co ma być to będzie - człowiek już nic nie zrobi
 
reklama
Pytanie co znaczy "bardzo się śpieszy".
Mam dziś 32+4, założony pessar który się suwa, szyjka w niedzielę 1.8cm, miękka, magnez, nospa, luteina wszystko w dużych dawkach, czekam na wyniki posiewu - czy to nie wina infekcji, skurcze dość częste, oczywiście zakaz seksu i nakaz leżenia i oszczędzania się. Ale - to moje 3 dziecko, więc nie da się jest masa rożnego stresu plus trzeba posprzątać, ugotować, ogarnąć. Nie da się leżeć 🤷‍♀️
Panika trochę z tyłu głowy jest, w weekend spakowałam torbę w razie czego pod patologię i wcześniaka. Wizyty co tydzień, żeby kontrolować. Ale co ma być to będzie - człowiek już nic nie zrobi
Trzymam kciuki żeby wszystko było ok🤞
 
Do góry