reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Hcg 40, po tygodniu 180

Grá_

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
16 Listopad 2023
Postów
49
Witajcie dziewczyny, jestem kompletnie zalamana. Staramy sie o dzieciatko od kilku lat. Po raz pierwszy zaszlam w ciaze, hcg 40 po tygodniu 180.
Mieszkam w Irlandii. Lekarz nie daje mi nadzieji. Powiedzial, zeby powtorzyc za tydzien badanie.
Co teraz? Nie mam pojecia co mam robic.
 
reklama
Masz jakieś plamienia?

Albo beta urosła i teraz juz spada ( poronienie) albo możliwa ciąża pozamaciczna.

Masz możliwość jeszcze raz podejść na bete?
 
Hej,
niestety nie mam żadnej rady dla Ciebie, i na pewno inne dziewczyny wiedzą lepiej, ale bardzo Cię ściskam i mam nadzieję, że będzie dobrze z Tobą. Dziwi mnie tylko, że lekarz nic Ci nie przepisał, żeby może jakoś to wspomóc.? Ale jak pisałam, na pewno ktoś będzie wiedział lepiej ode mnie.

Pozdrawiam
 
Hej,
niestety nie mam żadnej rady dla Ciebie, i na pewno inne dziewczyny wiedzą lepiej, ale bardzo Cię ściskam i mam nadzieję, że będzie dobrze z Tobą. Dziwi mnie tylko, że lekarz nic Ci nie przepisał, żeby może jakoś to wspomóc.? Ale jak pisałam, na pewno ktoś będzie wiedział lepiej ode mnie.

Pozdrawiam
A co jej lekarz miał przepisać?

@Grá_ zbadaj przyrost po 48h, nie po tygodniu.
 
A co jej lekarz miał przepisać?

@Grá_ zbadaj przyrost po 48h, nie po tygodniu.
hej Lady Loka ✌️
jak napisałam , nie wiem i na pewno ktoś wie lepiej. Np pewnie Ty. Dziewczyny czasami pisały, że dostawały coś od lekarza. Więc kierowałam się tym, że ktoś ma na pewno lepsze doświadczenie w temacie
 
Masz jakieś plamienia?

Albo beta urosła i teraz juz spada ( poronienie) albo możliwa ciąża pozamaciczna.

Masz możliwość jeszcze raz podejść na bete?
Moge dopiero zrobic w poniedziałek. Niestety tutaj sa inne realia niz w Polsce.
Nie mam zadnego plamienia.
Co jesli ciaza pozamaciczna? Co wtedy?
Dziekuje
 
Hej,
niestety nie mam żadnej rady dla Ciebie, i na pewno inne dziewczyny wiedzą lepiej, ale bardzo Cię ściskam i mam nadzieję, że będzie dobrze z Tobą. Dziwi mnie tylko, że lekarz nic Ci nie przepisał, żeby może jakoś to wspomóc.? Ale jak pisałam, na pewno ktoś będzie wiedział lepiej ode mnie.

Pozdrawiam
Dziekuje ♥️
Progesteron i estrogen mam bardzo dobry, dlatego nic nie przepisal. Powiedzial, ze na niskie hcg nic sie nie da zrobic.
 
Dziekuje ♥️
Progesteron i estrogen mam bardzo dobry, dlatego nic nie przepisal. Powiedzial, ze na niskie hcg nic sie nie da zrobic.
nie ma za co, to forum jest po to by pytać i się wspierać. Jestem tu tydzień i dostałam bardzo wiele dobrych słów, co uważam jest wspaniałe, że jako kobiety możemy liczyć na swoje wsparcie.
Nawet nie wiedziałam, dobrze wiedzieć. Dziękuję Ci za Twoją historię.
 
reklama
Do góry