reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyniki beta hcg

Duska28

Początkująca w BB
Dołączył(a)
27 Lipiec 2023
Postów
18
Hej pytanie do przyszłych mam dzisiaj był robiony wynik beta hcg wyszedł <2.415 jak to interpretować ? Czy możliwe ze jest zbyt wcześnie dodam ze owulacja miała miejsce 6 dni temu i wtedy doszło do stosunku ze staraniem o ciąże
 
reklama
Owulacja od pozytywnego testu jest po ok. 24-48h, wiec tak naprawde mozesz byc dopiero 4 dpo. Testowac najlepiej ok 12 dpo, wtedy zazwyczaj test jednoznacznie pokazuje dwie kreski.
 
Hej pytanie do przyszłych mam dzisiaj był robiony wynik beta hcg wyszedł <2.415 jak to interpretować ? Czy możliwe ze jest zbyt wcześnie dodam ze owulacja miała miejsce 6 dni temu i wtedy doszło do stosunku ze staraniem o ciąże
Obecny wynik mówi, że nie jesteś w ciąży. Moim zdaniem za wcześnie zrobione badanie, bo najczęściej do zagnieżdżenia dochodzi 6-9dpo, może być i później. Dlatego sugeruje się robić test ciążowy najwcześniej 12dpo (aczkolwiek ja nie jestem najlepszym przykładem, bo zrobiłam test 9dpo 😅).
Ogólnie im bliżej terminu miesiączki tym bardziej wiarygodny wynik, a najlepiej poczekać do terminu miesiączki 😊
 
Za szybko zrobiłaś. Ja dzień po terminie miesiączki miałam betę 14… także każdy ma inaczej :)
 
Dziękuje dziewczyny za odpowiedzi ❤️ to zostaje mi czekać teraz do planowanej miesiączki i będziemy działać dalej ;)
 
reklama
reklama
Do góry