reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wątpliwości antykoncepcja.

Rozwiązania
0
Mam straszny dylemat co zrobić, miałam miesięczną przerwę od tabletek, dziś zadzwoniłam do lekarza bo umówiliśmy się że po tym miesiącu wrócę.
Lekarz zapisał mi jedno opakowanie i stwierdził,że kolejnego mi nie wypisze, jak nie zrobię nowych badań wątrobowych.
Przez wirusa u mnie diagnostyka jest zamknięta, a wyjazd do większego miasta jest ryzykowny na same badanie.
Stąd nie wiem, czy brać je z ryzykiem kolejnej przerwy miesięcznej, czy zacząć brać gdy sytuacja się unormuje.
Myślicie że wróci nasze życie pod koniec kwietnia do stanu normalnego?

reklama

Mamaona

Fanka BB :)
Rozwiązania
12
Lepiej zrobić badania i brac normalnie tabletki a nie miesiąc brać i znów przerwa, to nie jest zdrowe dla organizmu.

Nulini

Po prostu szczęśliwa!
Miasto
Częstochowa
Rozwiązania
31
Lepiej zrobić badania i brac normalnie tabletki a nie miesiąc brać i znów przerwa, to nie jest zdrowe dla organizmu.
Ale lekarz powinien mieć świadomość, że w tej chwili ciężko o badania i albo w ogóle nie dawać recepty, albo dać na 2-3 opakowania i badania przełożyć.
Dlatego te wątpliwości powinny być omówione z lekarzem, jak on to widzi...

Mamaona

Rozwiązania
12
Ale lekarz powinien mieć świadomość, że w tej chwili ciężko o badania i albo w ogóle nie dawać recepty, albo dać na 2-3 opakowania i badania przełożyć.
Dlatego te wątpliwości powinny być omówione z lekarzem, jak on to widzi...
Ale wykonanie badań teraz nie jest nie możliwe. Ja się nie dziwię, że bez wyników nie chce dać, to nie są cukierki.

Rozwiązania
0
Powiem szczerze mój ginekolog jest nieporozumieniem. Miałam zmienić tylko teraz ciężko o to, a jak wiadomo życie prywatne toczy się. Poinformowałam go,że nie ma mnie obecnie w mieście i wrócę dopiero jak otworzą uczelnie, no ale to nie ma znaczenia, mam sobie brać i zrobić badania. Też myślałam że dostanę chociaż te 2 opakowania bo wiadomo jak jest, a życie toczy się dalej.
Starałam się zapytać, ale powiedział że decyzja należy do mnie a kolejnego nie wypisze bez nowych badań.
Tylko właśnie nie chcę sobie zrobić burzy hormonalnej, a nie wiadomo jak ta sytuacja się potoczy z wirusem,ale trochę strach iść nawet do ośrodka zdrowia.

reklama

Madlein

Rozwiązania
0
Nie łudź się, że do wakacji sytuacja się unormuje. Nie ma na to szans. Podjedź gdzieś, zrób badania i miej to z głowy. Nie ma sensu brać tabletek przez miesiąc i znów je odstawić.

Nulini

Po prostu szczęśliwa!
Miasto
Częstochowa
Rozwiązania
31
Ale wykonanie badań teraz nie jest nie możliwe. Ja się nie dziwię, że bez wyników nie chce dać, to nie są cukierki.
Oczywiście, że nie, ale też nie śmiercionośna trucizna - mam doświadczenie z kilkoma ginami i nigdy żaden mi badań nie zlecał, po prostu po pół roku stosowania danych tabsów, jak coś było nie tak, zmieniałam na inne i tyle.

@dariabaranek no to w takiej sytuacji sama musisz podjąć decyzję. Są laboratoria, które działają i pobierają materiał do badań, więc albo idziesz, robisz badania i masz spokojną głowę w kwestii antykoncepcji, albo czekasz, aż wszystko się uspokoi, ale wtedy nie bierz tego jednego opakowania, bo po co :)

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Paulinax Pozytywny test LH-wątpliwości Staramy się 1
M Wątpliwości Staramy się 11
aniaslu Kiedy nie należy szczepić dziecka? Rozwiewamy wątpliwości Potrzebuję porady 1
yasukoo Wątpliwości Potrzebuję porady 7
K Wątpliwości, pozytywny test Potrzebuję porady 24
L Wątpliwości... Potrzebuję porady 6
A Dom Narodzin- wątpliwości BB położna radzi mamom 2
O Potrzebuję pomocy. Czy to ciąża? Potrzebuję porady 7
C Rozwianie wątpliwości Staramy się 2
T Moje życie obróciło się o 180st.. Potrzebuję porady 7
L Początek starań, ale kilka wątpliwości?? Staramy się 22
M Przezierność, Test PAPPA, amniopunkcja...wątpliwości, strach Ciąża, poród, połóg 3
G wątpliwości, pytania Dzieci urodzone w marcu 2015 16
K Dziecko, Praca, wątpliwości Porady prawnika 1
L Urlop wychowawczy i pracowo-ciążowe wątpliwości Porady prawnika 2
A I, II i III trymestr - samopoczucie, uczucia, emocje, pytania, wątpliwości Dzieci urodzone w październiku 2013 807
M Przedszkole 2012 (pierwsze dni, adaptacja,wrażenia, wątpliwości,radości ) Trzylatki 39
A Poród - pytania, wątpliwości, wskazówki... Archiwum Lipiec 2012 665
P Jestem przygnębiona, nic mi się nie chce i często miewam wątpliwości dot.ojca dziecka Zdrowa mama 3
konwalianka Pytania, wątpliwości, rady, wskazówki dotyczące maluszków Dzieci urodzone w lipcu 2011 31
maaadziarka Pierworódki - czyli pierwsza ciąża, wątpliwości, obawy i inne pytania Ciąża, poród, połóg 1503
kiragold Kolejny maluszek - wątpliwości i radości:) Dzieci urodzone w listopadzie 2009 2483
M Wyniki badań - normy, wątpliwości :) Dzieci urodzone we wrześniu 2011 380
styna26 Majowe maluszki, nasze wątpliwości i radości(pielęgnacja i higiena) Dzieci urodzone w maju 2011 1690
Kashyaa Wątpliwości z zameldowaniem dziecka przy ojcu Porady prawnika 1
poziomki Ciąża Poród rodzinny,szkoła rodzenia,szpitale-obawy i wątpliwości,za i przeciw Archiwum mam majowych'11 965
M 100 pytań i wątpliwości przyszłej mamusi Pamiątki z okresu ciąży:-) 75
L Wątpliwości na temat smoczka.. Dzieci urodzone w czerwcu 2007 17
nikita33 Czy też macie wątpliwości? Wychowanie 46
Marthusia PORÓD - nasze pytania, wątpliwości, obawy... Dzieci urodzone w lipcu 2006r. 803
Somememories Prawdopodobieństwo ciazy po pigułkach anty Potrzebuję porady 10
J Czy możliwa jest ciąża?? Potrzebuję porady 5
agusiaaa2 Antykoncepcja. Potrzebuję porady 9
sundee23 Prosze o porade Potrzebuję porady 15
K Trombofilia a antykoncepcja Potrzebuję porady 3
J Antykoncepcja Potrzebuję porady 6
aga.i.nieszka Starania po odstawieniu Nuvaring lub tabletek! Staramy się 15
monisia.p Antykoncepcja Rozmowy o seksie 7
P Zapytanie. Antykoncepcja. Potrzebuję porady 7
SleepingBeauty Antykoncepcja Potrzebuję porady 4
Monika11118 Miała któraś z was implant antykoncepcyjny? Potrzebuję porady 0
Skilly Torbiel a starania Potrzebuję porady 7