reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wczesna ciąza

Natalia 1989

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
18 Marzec 2023
Postów
41
Hej
Moze ktos z Was mial tez taka sytuacje ...

Od wielu lat staramy sie o dziecko
Biore leki ..letrozol
( mieszkam w Szwecji )
Za dwa dni powinnam dostac miesiaczke ,ale od kilku dni mam brzuch wzdedy bardzo , bol piersi
Zrobilam testy ..3dni z rzędu i kazdy wychodzi pozytywny ,ale bardzo jasny
Nie wiem co myslec ..wiele kobiet nawet nie wie ,ze jest w pierwszym.miesiacu ciazy ..a ja widze i czuje zmiany w swoim ciele ..
Boje sie jednak ,ze cos ze mna nie tak
Poniewaz w marcu mialam podobna sytuacje..hcg bylo wyzsze i pozytywne testy ,niestety nie udalo sie
( bralam wtedy ovitrelle) a teraz juz nie biore
Czy któraś z was miala taka sytuacje ?
Owulacje mialam okolo 6-7 maj i tak sie staralismy wedlug zalecen lekarza
Nie moge zbadac hcg teraz poniewaz lekarz moj ma urlop
Moze ze mna cos jest nie tak ..,ze te testy wychodza cien cienia ..tylko nigdy przed okresem nie wygladalam jak balon :(
W marcu mialam to samo ..ale po kilku dniach dostalam okres i hcg spadlo ..lekarz nie wie czy zarodek byl ..czy wtedy nabroil ovitrell .
Teraz mam te sama sytuacje ,ale bez ovitrel.. boje sie robic sobie nadzieje
Dolaczam test negatywny i pozytywny robiony kilka dni temu
Sciskam mocno ...
Majowa testowa z nadzieja w sercu ..🤰💛
 

Załączniki

  • 20230517_174202.jpg
    20230517_174202.jpg
    786,1 KB · Wyświetleń: 373
reklama
Ta kreska powinna sie cala wybarwic, a wybarwil sie tylko jej fragment. Dla pewnosci dobrze by bylo powtorzyc test w dniu spodziewanej miesiaczki.
 
Ja miałam taka i teraz zaczynam 17tydzien ciazy. Na następny dzień kreska była już taka
 

Załączniki

  • a955800f-5f93-401c-9d95-2baaad844c2b.jpeg
    a955800f-5f93-401c-9d95-2baaad844c2b.jpeg
    18,3 KB · Wyświetleń: 118
Troszkę powoli ciemnieje ogólnie ta kreska. Ale to może zależeć od testu. Natomiast widać ją, przebija.
Poczekaj 2-3 dni i zrób kolejny.
A jeśli chcesz mieć pewność, to po prostu w laboratorium betahcg, ale może być w Szwecji ciężko z tym... Jak nie masz możliwości, to powtórz test za 2-3 dni.
 
Jestem po badaniu krwi
Hcg to zaledwie 13 ..😔
Oststnia miesiaczke mialam 22.04
Hcg nie powinno byc juz wyzsze ?
 
reklama
Do góry