reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wcześniaki 36 tydzień

Ja od 28 tygodnia mam już rozwarcie,a nie mam pessara założonego.Moja ginekolog jak mnie widzi to się dziwi,że jeszcze nie urodziłam.Od wczoraj dziwnie mnie brzuch boli,kłuje w kroczu,dlatego zaczynam się obawiać,ale może nie urodze na dniach ;p
No to super Ci się udało maleństwo donosić :) tak na prawdę to jak Ci stuknął juz 36 tydzień to zacznij się w końcu cieszyć tym okresem ciąży, to ostatni moment, teraz już na prawde będzie dobrze :)
 
reklama
No to super Ci się udało maleństwo donosić :) tak na prawdę to jak Ci stuknął juz 36 tydzień to zacznij się w końcu cieszyć tym okresem ciąży, to ostatni moment, teraz już na prawde będzie dobrze :)
Paradoksalnie im pózniejsza ciąża tym bardziej się obawiam,że nie donoszę do 37 tygodnia
 
Może być i tak, że do 40tc dociągniesz.
Tak naprawdę, jeśli waga jest ok do tc, sterydy podane, to raczej nie powinno być problemów typowo wcześniaczych. Jeśli już to wynikające z tego, co się będzie działo przy porodzie lub w ciąży. Ale trzeba zakładać, że będzie dobrze.
Moja się urodziła w 36tc z powodu złych przepływów, hipotrofii i stanu przedrzucawkowego. 8dni w inkubatorze, bo nie trzymała ciepła, długa żółtaczka, bardzo obniżone napięcie mięśniowe. Ale to może się zdarzyć każdemu
 
Może być i tak, że do 40tc dociągniesz.
Tak naprawdę, jeśli waga jest ok do tc, sterydy podane, to raczej nie powinno być problemów typowo wcześniaczych. Jeśli już to wynikające z tego, co się będzie działo przy porodzie lub w ciąży. Ale trzeba zakładać, że będzie dobrze.
Moja się urodziła w 36tc z powodu złych przepływów, hipotrofii i stanu przedrzucawkowego. 8dni w inkubatorze, bo nie trzymała ciepła, długa żółtaczka, bardzo obniżone napięcie mięśniowe. Ale to może się zdarzyć każdemu
Za tydzień to już będę spokojna jak zacznie się 37 tydzień.A teraz córka jest zdrowa?
 
Poza niskorosłością i jeszcze niskim napięciem to okaz zdrowia- nie choruje, aktywna i pyskata. Już ponad 3lata razem

Może być i tak, że do 40tc dociągniesz.
Tak naprawdę, jeśli waga jest ok do tc, sterydy podane, to raczej nie powinno być problemów typowo wcześniaczych. Jeśli już to wynikające z tego, co się będzie działo przy porodzie lub w ciąży. Ale trzeba zakładać, że będzie dobrze.
Moja się urodziła w 36tc z powodu złych przepływów, hipotrofii i stanu przedrzucawkowego. 8dni w inkubatorze, bo nie trzymała ciepła, długa żółtaczka, bardzo obniżone napięcie mięśniowe. Ale to może się zdarzyć każdemu
A jaką wagę miała po urodzeniu?Moje dziecko urosło dosyć dużo bo w 3 tygodnie 875 gramów,a potem w 2 tylko 250,co mnie trochę zaniepokoiło ale chyba nie odchodzi od normy.
 
reklama
Do góry