reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Węzeł chlonny

Dołączył(a)
15 Grudzień 2020
Postów
8
21 tydzień ciąży
Hej. Wczorajszego ranka obudziłam się z bólem szyi, boli mnie pod zuchwa, wyczuwam powiekszony węzeł chłonny (który również boli podczas dotyku). Popołudniu byłam u stomatologa na przeglądzie, pytałam czy coś od zębów moze się dziać. Stomatolog stwierdziła że to maloprawdopodobne ale bez zdjecia pantomogramu nie może tego jednoznacznie stwierdzić. Dzis również boli, generalnie nie mam objawow infekcji (lekki stan podgoraczkowy ze zdenerowownia). Teleporada u rodzinnego jutro a ja się stresuje....Czy ktoś miał podobnie?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tak, ja mam powiększony pod pachą. Już jakieś 2 miesiące. USG wyszło w porządku, lekarz nie kazał się przejmować, pomniejsza sie
 
Miałam tą samą sytuację jakoś w 10 tygodniu ciąży ;) Miałam robione USG tych bolących węzłów, zrobiłam morfologię i CRP i badania nic nie wykazały. Po kilku dniach samo przeszło ;) Ani ja ani lekarze nie wiedzą co było przyczyną.
 
Miałam tak kilka lat temu. Zrobiłam morfologię, wyszła ok. Węzeł był wyczuwalny ( nie aż tak powiększony jak na początku) przez kilka tygodni.
 
Do góry