reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Widoczna żyła na główce dziecka

Dołączył(a)
8 Grudzień 2018
Postów
9
Cześć dziewczyny. Synek 2 tygodnie temu uderzył sie w głowke i zostal juz jeszcze maly guzek na glowie a dziś po tej samej steonie zauważyłem widoczną od brwi wzdłuż skroni żyłę . Lekko wypukła . Czy to cos niepokojącego czy gdzies sie uderzył e ciągu dnia. Pozdrawiam
 

Załączniki

  • IMG_20201119_184044_1.jpg
    IMG_20201119_184044_1.jpg
    894,5 KB · Wyświetleń: 617
reklama
Cześć dziewczyny. Synek 2 tygodnie temu uderzył sie w głowke i zostal juz jeszcze maly guzek na glowie a dziś po tej samej steonie zauważyłem widoczną od brwi wzdłuż skroni żyłę . Lekko wypukła . Czy to cos niepokojącego czy gdzies sie uderzył e ciągu dnia. Pozdrawiam
dla mnie to slad po uderzeniu...w jakis kant..stolu mebli lozka...
 
Mi też się wydaję, że to opuchlizna po otarciu główką np. o rant stołu, biurka albo innego mebla. Moja córka zrobiła sobie coś podobnego rogiem od sztywnej książeczki kiedy miotała nią na prawo i lewo😕
 
Do góry