reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamusie z Zabrza

zapraszam wszystkie mamusie(przyszłe i obecne) z Zabrza

Witajcie:)

Seeya84

Aktywna w BB
Miasto
Zabrze
Rozwiązania
0
witam wszystkie obecne lub przyszłe mamusie:) Może przedstawmy się sobie,żebyśmy się mogły lepiej poznać:)
Jestem Sylwia,mam 25 lat,jestem mamą 4-letniego synka,mieszkam na Koperniku:)

reklama

maxwell80

Mamusia cukiereczków M&M
Miasto
Zabrze, Leszczyny
Rozwiązania
0
Cześć mamuśki:) Jestem Ola, mam 29 lat, mieszkam na Tatarkiewicza i czekam na córeczkę -Marysię..termin mamy na 21 listopada..:)

aph

Mamy styczniowe 2007 Mama Roberta 24.12.06
Miasto
Zabrze, Poland
Rozwiązania
0
Czesc, jestem Ania. Moj syn Robert w Wigilie skonczy 3 latka, mieszkamy w centrum blisko kosciola sw Kamila.

Myszencja82

Fanka BB :)
Miasto
Śląsk
Rozwiązania
0
Cześć, ja też Ania, 27 lat, mieszkam na Maciejowie, 2 marca ma się urodzić nasza pierworodna - Daria

Serduszko1

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Cześć nazywam sie Patrycja. Mieszkam w ścisłym centrum i mam dwóch synów.

S

SugarbabyLove

Gość
Cześć jestem Sabina mam 21 lat. Mam 3 tygodniowego synka. obecnie mieszkam w niemczech ale przyjeżdżam do zabrza do rodziców. mieszkałam tam w Zabrzu na ulicy pokoju to jest 2 przystanki przed maciejowem te wierzowce :)

madziks20

Szczęśliwa Mamusia:))
Miasto
Gdansk, Poland, Poland
Rozwiązania
0
Cześć jestem Magda. Mieszkam blisko centrum na ul.Łanowej moja dzidzia przyjdzie na świat 8 października....pozdrowienia dla patrycja 9009 buziaki kochanie

reklama
reklama
Do góry