reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witam

Marzena p

Aktywna w BB
Dołączył(a)
10 Marzec 2019
Postów
87
Cześć może źle robię ale muszę gdzieś się wyglądać. Mam kochana córeczkę w wieku 11lat i synka co ma 4miesiace. Kocham ich bardzo. Ale nie wiem co robic już ze soba czesto jestem zla na wszystko klutnie z mężem czesto są, nie mogę patrzeć sama na siebie. Dużo razy mam złe myśli żeby sobie zrobić. Ale powstrzymuje mnie fakt że mam dwujke kochanych dzieci.
 
reklama
Zadbaj o swoje potrzeby bo nikt za Ciebie tego nie zrobi. Zrob cos co lubisz, a co mozesz w obecnej sytuacji, bo wiadomo z przy niemowlaku trudno wyjsc na caly dzien. Warto tez sprawdzic czy to aby nie depresja ;)
 
Wychodze z domu na tyle ile mozliwe robie cos dla siebie w domu szydełkuje bo to. Moja pasja. Ale bojr się że to depresja. Noe wiem z kad to mi się wzięło. Może przez to ze przy porodzie troszke cierpiałam. Mame mam chorą na raka. Nie wiem co robic a nie chce chodzic po psychologah
Zadbaj o swoje potrzeby bo nikt za Ciebie tego nie zrobi. Zrob cos co lubisz, a co mozesz w obecnej sytuacji, bo wiadomo z przy niemowlaku trudno wyjsc na caly dzien. Warto tez sprawdzic czy to aby nie depresja ;)
 
Do góry