reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Witam

Patrycja0x

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Jstem w 35 tc, byłam badana ginekologiczne tylko raz, na początku ciąży. Badania krwi i moczu też były robione tylko raz. Usg co wizytę ( 1x w miesiącu ) Tak zlecił ginekolog, myślicie, że tak powinno być? Czy lepiej poszukać innego?

reklama

Fado123

Fanka BB :)
Rozwiązania
3
Ja do 9 tc byłam badana dopochwowo, później już tylko przez brzuch , plus 3 razy sprawdzał szyjkę , za to moja koleżanka co miesiąc usg plus dopochwowo ,ale ona ma problem z szyjką ,skraca jej się

SalsaPL

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0
W mojej ocenie to troche slabo.
Ja jestesm w 21tyg i co wizyta srednio co 2 tyg mam badanie. Krew mocz itp co miesiac. Plus dodatkowe jakies co chwila chcą.
Usg mam robione i tak i tak. Pomimo ze nie mam problemów z szyjką to i recznie sprawdzaja

Fado123

Rozwiązania
3
W mojej ocenie to troche slabo.
Ja jestesm w 21tyg i co wizyta srednio co 2 tyg mam badanie. Krew mocz itp co miesiac. Plus dodatkowe jakies co chwila chcą.
Usg mam robione i tak i tak. Pomimo ze nie mam problemów z szyjką to i recznie sprawdzaja
A krew i mocz to ja też co miesiąc , ale wizyta co miesiąc ,jak nie ma potrzeby to po co częściej ,chyba że coś tam z szyjką czy coś nie tak ,

Duch

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Byłam pod kontrolą lekarza od 7tc najpierw było usg dopochwowe później przez brzuch i sprawdzanie ręczne co wizytę a wizyty miałam co 3 tygodnie krew i mocz tylko na początku i na końcu miałam a w między czasie inne wyniki z krwi kazał robić. A wiek nie ma nic to zlecanych badań i ilości wizyt.

Mamaona

Rozwiązania
12
Matko boska jak można do takiego 'specjalisty' chodzić. Jesteś na końcówce ciąży i dopiero teraz szukasz lekarza? Mocz powinno się badać raz w miesiącu obowiązkowo, do tego krew, posiewy, cytologia, niewiem co ci zlecił za badania? Usg powinny być 3, ja miałam na każdej wizycie czyli średnio co miesiąc. Badanie ginekologiczne nie musi być na każdej wizycie jeśli nic się nie dzieje. Zaniedbalas sprawę i to mocno

Patrycja0x

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Matko boska jak można do takiego 'specjalisty' chodzić. Jesteś na końcówce ciąży i dopiero teraz szukasz lekarza? Mocz powinno się badać raz w miesiącu obowiązkowo, do tego krew, posiewy, cytologia, niewiem co ci zlecił za badania? Usg powinny być 3, ja miałam na każdej wizycie czyli średnio co miesiąc. Badanie ginekologiczne nie musi być na każdej wizycie jeśli nic się nie dzieje. Zaniedbalas sprawę i to mocno
To moja pierwsza ciąża. Mam 20 lat. Nikt mi nie powiedział, że powinnam chodzić częściej. Ginekolog ma same dobre opinie, ponoć jest dokładny i nic nie zaniedbuje. Daruj sobie taką krytykę. Byłam 2 razy w szpitalu, gdy czułam, że coś jest nie tak,ale okazało się że wszystko jest ok. Może jesteś stara i dlatego musisz robić częściej badania

reklama

Duch

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Ja urodziłam pierwsze dziecko mając 22 lata i chodziłam co 3 tygodnie. Mi się wydaje że to zależy też w dużej mierze od lekarza i od samopoczucia kobiety.

Patrycja0x

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Ja urodziłam pierwsze dziecko mając 22 lata i chodziłam co 3 tygodnie. Mi się wydaje że to zależy też w dużej mierze od lekarza i od samopoczucia kobiety.
Chodzę co 3 tyg, usg na każdej wizycie. Poza tym byłam 2 razy prywatnie. Tylko martwiła mnie mała ilość zleconych badań! Co nie znaczy że nie robiłam dodatkowych prywatnie (krew, mocz itd)

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Marusia621 Witam córka ma 7miesiecy Styczniowe mamy 2020 2
Nesia 81 Witam co o tym sądzicie ciąża czy też nie??!! Potrzebuję porady 29
S Witam czy beta hcg jest prawidłowa? Potrzebuję porady 6
A Witam Czerwcowe mamy 2020 3
Arluś Witam was kochane dołączam do grupy dwa pozytywne testy i trochę obaw.. Czerwcowe mamy 2020 7
B Witam Potrzebuję porady 0
M Witam, kiedy mogło dojść do zapłodnienia? Umie ktoś to obliczyć? Pomoc? Potrzebuję porady 2
A Witam Ciąża, poród, połóg 407
M Witam Zwierzenia 2
A Witam potrzebuję porady Ciąża, poród, połóg 4
U Witam, kiedy mogło dojść do zapłodnienia? Umie ktoś to obliczyć? Pomoc? Potrzebuję porady 7
B Witam robila. Test ckearblue tigital 1 i pozioma kreska gruba a pionowa tak jakby otoczka jak to ma? Gratulacje 20
Lili889 Witam Grudniowe mamy 2018 8
Lili889 Witam mamuśki Grudniowe mamy 2018 3
D Witam - ponowne pytanie o wage niemowlaka Dzieci urodzone w 2017 roku 9
natala95 Witam Olsztyn 21
JoAnnA250694 Witam dziewczyny mam pytanie Potrzebuję porady 5
aniaopapon Witam wszystkich Czerwcowe mamy 2018 1
P Witam Marcowe mamy 2018 1
S witam Potrzebuję porady 4
C Witam Potrzebuję porady 3
J Witam, potrzebuję porady :) Potrzebuję porady 14
N Witam Łódzkie mamusie! Ogłoszenia - Łódź 0
natala95 Witam Młodziutkie mamy 46
AnScarlett Kłodzko witam :) Dolny Śląsk 2
M witam Staramy się 8
salik_agnieszka Witam Dzieci urodzone w styczniu 2017 2
A Witam Staramy się 27
R Witam szukam dobrej szkoły podstawowej. Kielce i okolice 0
M WITAM po poronieniu ??? Potrzebuję porady 1
M WITAM po poronieniu ??? Potrzebuję porady 10
O witam ;) Potrzebuję porady 4
S Witam czy sa tutaj jakies mamuśki mieszkające w Wiedniu? Potrzebuję porady 0
R witam jestem tu nowa i potrzebuje pomocy Potrzebuję porady 3
I witam Potrzebuję porady 0
M Witam Potrzebuję porady 3
M witam !!! PROSZĘ O POMOC :( Potrzebuję porady 3
A Witam!!!! Potrzebuję porady 4
M Witam!!! Mój brat ze swoją narzeczoną dzisiaj stracili dziecko !!! Nie wiem co robić by Go pocieszyć !!! :c Potrzebuję porady 4
I witam przyszłe kwietniowe mamy Dzieci urodzone w kwietniu 2014 0
emi2989 Witam Wszystkie Mamusie z UK. Czy sa tu jakies mamy z Suffolk? X Mamy z UK 0
N Witam, potrzebuje Waszej pomocy Ciąża, poród, połóg 8
D Witam Archwium mam bliźniąt i trojaczków i... 0
Dr Monika Karpińska Witam Forum pediatryczne 0
M Witam. Porady prawnika 2
K Witam i proponuje Wrocław 8
CZARNA1978 witam Porady położnej 1
A witam wszystkie polskie mamy we wloszech i prosze o pomoc Mamy z Włoch 1
S witam Porady prawnika 4
E Witam Porady prawnika 1