reklama

Witam:)

Mamy ze Szczecina - porozmawiajmy, spotkajmy się, może zróbmy coś wspólnie dla siebie lub naszy

1. ewon

ewon mama Kubusia i Damianka

Jako pierwsza rozpocznę dyskusje:) i zapraszam mamusie i nie tylko mamusie ze szczecina:))
    Mam 26lat i wychowuje dwójke rozrabiaków:))

2. fifronka

fifronka Fanka BB :)

Witam :)
    ja mam 29 lat i własnie oczekuję swojego pierwszego dziecka. Termin porodu mam na marzec, a urodzę córeczkę :)

3. reklama
  4. karabra

karabra Początkująca w BB

Cześć Dziewczyny!
    Fajnie, że się odezwałyście i coś o sobie napisałyście. Ja mam na imię Karina. Mam 39 lat i dopiero teraz urodziłam pierwsze dziecko:) Córeczkę, Milenkę, która niedługo zakończy siódmy miesiąc życia. Jak pisałam na forum, do Szczecina przyjechałam jakieś pół roku temu (za mężem:))... o moja mała płacze, więc lecę:) Może jutro uda mi się popisać:)

5. ewon

ewon mama Kubusia i Damianka

witajcie:) ja mam 26lat i mam juz dwojeczke:) Kuba skonczył 5lat,a Damianek w marcu skonczy 3:D w szczecinie mieszkam 26lat już.
    ja najczesciej jestem na gg 8271929 Ewa:)
    fifronka zycze Ci szybkiego i bezproblemowego porodu:) marzec:) a który? moj damian jest z 17 i byl bardzo spokojnym maluszkiem:D teraz to juz łobuz do potegi hehe

6. fifronka

fifronka Fanka BB :)

wg usg, to 10 marca, a wg OM 15. różnica niewielka. W każdym razie gdzieś w tym czasie będę się cieszyła swoim szczęściem :)

Poleć forum