reklama

Majóweczki 2009

szukałam iszukałam grupy mam z maja 09 i nic,wiec zakładam,i zapraszam wszystkie mamusie z tego m

Podziel się

Szybki przegląd

Kategoria
Termin porodu
Język
Użytkowników
5
W sumie wydarzeń
0
W sumie dyskusji
2
W sumie odwiedzin
600

Witamy

honda

majowa mama 2009
Miasto
Inverness/Szkocja
Rozwiązania
0
hej mam na imie Asia, moj synek to Macius,ma teraz prawie 8 miesiecy,jest fantastyczny jak kazde dzieciatko mamusi, ma wielki apetyt i nie usiedzi nigdy w jednym miejscu nawet paru minut. maly rozwija sie super,ale co nam spac nie daje to jego azs,walczymy ostro z tym, raz wygrywamy raz ponosimy kleske... takie zycie.a co u was? jak Wasze pociechy z maja 09 sie rozwijaja, podzielcie sie spostrzezeniami,radami dla innych mam,nowinkami itp. zapraszamy i czekamy na inne mamy

reklama

sheeppy

lutowa '07 majowa '09 :D
Miasto
Jarocin / Kórnik
Rozwiązania
0
mój Szymek też wcale nie śpi, w dzień śpi 2 razy po pół godziny a w nocy nawet co 15 minut potrafi budzić się z rykiem na cycusia. a poza tym to raczkuje, chodzi w chodziku u jest bardzo pogodnym dzieckiem :-)

mama Niki

Ewelina
Rozwiązania
0
hej dziewczyny!Moja Niki śpi w ciągu dnia tak ok 3razy od40min-godziny,jedynie w nocy czasem jest kłopot bo budzi się z krzykiem i czasami mamy z mężem problem z uspokojeniem jej,niechce ani cycusia ani herbatki się napić ,pokrzyczy pare minut poczym poźniej usypia,niewiemy jaka jest tego przyczyna czy ma poprostu taki charakterek,a może winą jest ząbkowanie,jutro Nicol ma9 m-cy,jest bardzo ruchliwa i energiczna,wdzień jest słodka i pogodna,jedynie w nocy daje nam dość mocno o sobie znać,no ale przyczyną tego kiepskiego samopoczucia jest ząbkowanie-właśnie przebija się 3-ci ząbek

honda

majowa mama 2009
Miasto
Inverness/Szkocja
Rozwiązania
0
kobietki,trzeba sie reaktywowac!!!!! jestescie? co u Was i Waszych pociech? odwiedzajcie nasze forum,zaczynamy pisac i tu.

ja z rodzinka w chorobie,katary zalapalismy,Macius w sobote ma roczek i szykujemy wielka impreze!!!mam nadzieje,ze zdrowko nam dopisze.

ja jestem polonistka z zawodu i z zamilowania,logopeda, moge doradzicc w sprawach mowy,albo problemow z nia, wiec pytajcie jak macie ochote. od 2,5 roku mieszkamy w Szkocji, tu nie moge pracowac w zawodzie,nad czym bardzo ubolewam, ale mam nadzieje,ze niedlugo to sie zmieni.
Macius zaczal chodzic wiec mamy istny cyrk na kolkach!
zekam na wiesci od Was!

honda

majowa mama 2009
Miasto
Inverness/Szkocja
Rozwiązania
0
no nie ma nikogo ,pewnie kazda z was zadomowila sie juz na innym forum,no nic, bede i to odwiedzac,moze ktos sie pojawi

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Test

Przetestuj Mleczko ochronne SPF 50 o zapachu wanilii Lirene KIDS

Zgłoszenia przyjmujemy do 12/06/2019

Nowe pytania

Do góry