reklama

Witamy

szukałam iszukałam grupy mam z maja 09 i nic,wiec zakładam,i zapraszam wszystkie mamusie z tego m

1. honda

honda majowa mama 2009

hej mam na imie Asia, moj synek to Macius,ma teraz prawie 8 miesiecy,jest fantastyczny jak kazde dzieciatko mamusi, ma wielki apetyt i nie usiedzi nigdy w jednym miejscu nawet paru minut. maly rozwija sie super,ale co nam spac nie daje to jego azs,walczymy ostro z tym, raz wygrywamy raz ponosimy kleske... takie zycie.a co u was? jak Wasze pociechy z maja 09 sie rozwijaja, podzielcie sie spostrzezeniami,radami dla innych mam,nowinkami itp. zapraszamy i czekamy na inne mamy

2. honda

honda majowa mama 2009

znalezlismy juz taka grupe,ale nie zaszkodzi jak bedzie drugie miejsce naszych spotkan,zapraszam

3. reklama
  4. sheeppy

sheeppy lutowa '07 majowa '09 :D

mój Szymek też wcale nie śpi, w dzień śpi 2 razy po pół godziny a w nocy nawet co 15 minut potrafi budzić się z rykiem na cycusia. a poza tym to raczkuje, chodzi w chodziku u jest bardzo pogodnym dzieckiem :-)

5. mama Niki

mama Niki Ewelina

hej dziewczyny!Moja Niki śpi w ciągu dnia tak ok 3razy od40min-godziny,jedynie w nocy czasem jest kłopot bo budzi się z krzykiem i czasami mamy z mężem problem z uspokojeniem jej,niechce ani cycusia ani herbatki się napić ,pokrzyczy pare minut poczym poźniej usypia,niewiemy jaka jest tego przyczyna czy ma poprostu taki charakterek,a może winą jest ząbkowanie,jutro Nicol ma9 m-cy,jest bardzo ruchliwa i energiczna,wdzień jest słodka i pogodna,jedynie w nocy daje nam dość mocno o sobie znać,no ale przyczyną tego kiepskiego samopoczucia jest ząbkowanie-właśnie przebija się 3-ci ząbek
    [​IMG] [​IMG]

6. honda

honda majowa mama 2009

kobietki,trzeba sie reaktywowac!!!!! jestescie? co u Was i Waszych pociech? odwiedzajcie nasze forum,zaczynamy pisac i tu.

ja z rodzinka w chorobie,katary zalapalismy,Macius w sobote ma roczek i szykujemy wielka impreze!!!mam nadzieje,ze zdrowko nam dopisze.

ja jestem polonistka z zawodu i z zamilowania,logopeda, moge doradzicc w sprawach mowy,albo problemow z nia, wiec pytajcie jak macie ochote. od 2,5 roku mieszkamy w Szkocji, tu nie moge pracowac w zawodzie,nad czym bardzo ubolewam, ale mam nadzieje,ze niedlugo to sie zmieni.
    Macius zaczal chodzic wiec mamy istny cyrk na kolkach!
    zekam na wiesci od Was!

7. honda

honda majowa mama 2009

no nie ma nikogo ,pewnie kazda z was zadomowila sie juz na innym forum,no nic, bede i to odwiedzac,moze ktos sie pojawi

8. agula89

agula89 Zaciekawiona BB

Witam, jestem mama Nikoli ktora urodzila sie 14.05.2009, obecnie mieszkamy w Angli.

Poleć forum