reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wózek cosatto i-spin

Dołączył(a)
7 Styczeń 2011
Postów
1
witam, jestem tutaj nowa na forum, poszukuje opinii na temat wózka Cosatto i-spin, bardzo mi sie podoba, ale nie ma go w sprzedazy (mieszkam w Irlandii), musialabym kupowac przez e-bay lub zamawiac w sklepie , ale tak w ciemno troche boje sie , prosze o opinie mam, ktore sa posiadaczkami tego wozka.:baffled:
 
reklama
Hej Hej
Jestem posiadaczka tego wozka od kilku miesiecy. Ogolnie polecam jak najbardziej, jestem zadowolona, jest spory, tzn dziecko ma sporo miejsca i glebokie siedzisko jezeli porownac z innymi (tak mi sie wydaje). Jedynie oparcie mogloby byc wyzsze lub w jakis sposob "rosnac" wraz z dzicekiem, gdyz wydaje mi sie ze niedlugo moze byc za krotkie (jestem wysoka 1.8m , moja corka tez jest bardzo wysoka ma teraz 9miesiecy).
Jednak sam wozek prowadzi sie calkiem niezle jak dla tak wysokiej osoby jak ja. Jest tez waski, zwrotny i lekki, stabilny, calkiem spory kosz na zakupy, jezeli poupycha sie rzeczy z glowa, zamki po bokach duzo ulatwiaja. Nie rozklada sie calkowicie na plasko, szczeze to wolalabym aby rozkladal sie bardziej, gdy dzidzia chce spac, ale nie jest zle. Dla noworodka moim zdaniem NIE. (Plus taki ze rozklada sie latwo - jedna reka praktycznie.) Glosniki w budce - swietny pomysl!
Ja szukalam wozka dla duzego dziecka, gdyz wiem ze Oli bedzie duza, a napewno wysoka, wiec chcialam zeby miala duzo miejsca. Szczeze mowiac trudno mi powiedziec czy wozek bedzie dobry jak Oli bedzie miala np 2 latka... czy nie wyrosnie z niego do tej pory. Narazie sprawdza sie bardzo dobrze. Uwielbiam go za jego male wymiary i lekkosc prowadzenia, nic tez ne skrzypi i jest cichutki :-)
Mam nadzieje ze troszke pomoglam przy podjeciu decyzji ;-)
Pozdrawiam
 
Do góry