reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózek ;-)

myangel

Mamusia 01'07 i 11'10
Dołączył(a)
20 Kwiecień 2010
Postów
1 003
Miasto
Irlandia
Dziewczyny przylatuję z moim synkiem do Polski tylko na kilka dni i niestety on ma juz skonczone 2 latka i nie moge zabrac bezplatnie wozka ze soba, a koszt zabrania wozka to 50€ ( za te cene kupiłam bym w Pl coś nowego), czy ktoraś z Was ma może wózek, który jest niepotrzebny i mogłaby mi pożyczyć na koniec sierpnia lub odsprzedać za niewielka kwotę? :) Pytam jak najbardziej poważnie, mój synuś lubi chodzi, ale wszystko go interesuje i nawet najblizszy cel wydaje sie bardzo daleko, wiec czasem musze go wsadzic w wozek, zeby gdzies dotrzec do celu, bede mieszkała w srodmiesciu. albo moze znacie jakis komis gdzie moglabym cos kupic a pozniej to oddac spowrotem i odzyskac czesc pieniedzy np?
 
reklama
Do góry