reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

Zamierzam dzisiaj kupić spacerówkę X-landera XT. Moja córcia ma już roczek więc gondolka mi niepotrzebna. Mam nadzieję, że to będzie dobry wybór bo... przez ostatni rok jeździłam wózkiem firmy Adbor. Na początku był fajny - gondola, spacerówka przodem i tyłem duże koła więc na zimę w sam raz. Nawet ponad 20 kilo mi nie przeszkadzało (do wnoszenia codziennie na 2 piętro). Problem pojawił się dopiero jak przyszło nam zmienić kierunek jazdy w spacerówce. Gdy dziecko siedzi przodem do kierunku jazdy (nie ma skrętnych kółek) to z powodu braku blokady amortyzatorów skręcenie wózkiem jest prawie niemożliwe - trzeba nacisnąć na rączkę tak, że dziecko prawie leży, albo podnieść wózek od strony rączki do góry i zakręcać na przednich kołach - MASAKRA
Oglądałam już mnóstwo wózków i ten xt wydaje mi się w miarę fajny jeżeli chodzi o cenę i wygląd. Boję się tylko tego skrętnego koła bo nigdy takim nie jeździłam - jak się to sprawuje przy wjazdach na krawężnik???

Spacerówka xt JEST SUPER ..skrętne koło to wybawienie od tych krzywizn na polskich chodnikach ..wózek można prowadzić nawet jedna reką polecam serdecznie ...bardzo lekko się go prowadzi jesli chodzi o wage .. ok 12 kg plus dziecko ... ewentualne zakupy .....a i jeszcze sklada się stelaz szybko po zdjęciu kół xt miesci się do yarisa lub nawet pandy

korzystałam z niego ponad dwa lata i jestem bardzo zadowolona ..wózek jest zwrotny ..wszedzie podjedzie .....i co najwazniejsze nie trzesie dzieckiem ..bardzo stabilny ...kolo skrętne można zablokować..w razie potrzeby
 
reklama
Polecam Jeta Babyactive. Mam go kilka miesięcy i uważam, że to był bardzo dobry wybór. Prowadzi się rewelacyjnie. bardzo funkcjonalny wózeczek. Duża, wygodna gondola, spacerówka montowana przodem i tyłem do kierunku jazdy. Polecam mamą które mieszkają w bloku i muszą dźwigać wózek, ze względu na stosunkowo niska wagę. Dużym plusem jest także cena:)
 
Zamierzam dzisiaj kupić spacerówkę X-landera XT. Moja córcia ma już roczek więc gondolka mi niepotrzebna. Mam nadzieję, że to będzie dobry wybór bo... przez ostatni rok jeździłam wózkiem firmy Adbor. Na początku był fajny - gondola, spacerówka przodem i tyłem duże koła więc na zimę w sam raz. Nawet ponad 20 kilo mi nie przeszkadzało (do wnoszenia codziennie na 2 piętro). Problem pojawił się dopiero jak przyszło nam zmienić kierunek jazdy w spacerówce. Gdy dziecko siedzi przodem do kierunku jazdy (nie ma skrętnych kółek) to z powodu braku blokady amortyzatorów skręcenie wózkiem jest prawie niemożliwe - trzeba nacisnąć na rączkę tak, że dziecko prawie leży, albo podnieść wózek od strony rączki do góry i zakręcać na przednich kołach - MASAKRA
Oglądałam już mnóstwo wózków i ten xt wydaje mi się w miarę fajny jeżeli chodzi o cenę i wygląd. Boję się tylko tego skrętnego koła bo nigdy takim nie jeździłam - jak się to sprawuje przy wjazdach na krawężnik???
Ja mam x-lander xa i jestem bardzo zadowolona. Świetnie się prowadzi - właściwie jedną ręką:tak: Znajoma ma xt i sprawdzałyśmy, który lepiej się prowadzi i jednak 4 koła są bardziej zwrotne:tak: Jak kupowałam swój, to jedna babeczka mi w sklepie powiedziała, że ich przedstawiciel powiedziała jej, że trzykołowce x-landera mogą być wywrotne, gdy przednie koło stanie w poprzeg:baffled: Za jedyny minus poczytuję kiepską klapę na nóżki, ale i tak wózek jest bezkonkurencyjny ze wszystkich które miałam do tej pory (a miałam 4:zawstydzona/y:). A! no i amorki to nie to co np w Voalncie (siorka ma):cool2:
 
X-lander kupiony!!! Waga - o połowę lżejszy od poprzednika... teraz to mogę wnosić i na trzecie piętro :-D. Mam nadzieje że to drugi i ostatni wózek.
hihi też mnie tym oczarował, no i tą zwrotnością - życzę zadowolenia z zakupu. Ja maruda jestem i szybko się nudzę, a ten wózek pasi mi już pół roku, co na mnie to naprawdę dłuuuugo:-p
 
Ja ma Boldera 4 firmy implast już pół roku i bardzo sobie chwalę. moja córcia nadal jezdzi w gondoli. podnosze jej tylko oparcie i oglada sobie swiat z gory:) jak na razie jest bardzo zadowolona.:) kola skretne dwa przednie maja jak najbardzij mozliwosc blokady (sprawdzilam nad morzem na duzym piachu, sprawidzily sie rewelacyjnie!!) Ze spacerowki jeszcze nie korzystalysmy, ale mysle ze posluzy nam do konca. jedyną wadą , jest jego waga, ale jak ktoś nie potrzebuje go wnosić to bardzo polecam!:-)
 
Gie-oska,
pisałam o Quinny Speedi w innym wątku, ale jescze raz napiszę, że szkoda kasy na Quinny Speedi.Głównie dlatego, że moim zdaniem spacerówka tego wózka nie nadaje się dla niemowląt, a tylko dla starszych dzieci (dwulatków na przykład). Nasza córka ma 7 miesięcy, i nie sposób jest ją wozić w Quinny. Po pierwsze nie ma pionu w siedzeniu, po drugie siedzisko jest bardzo otwarte i jak dziecko nie siedzi jeszcze zupełnie pewnie, to łatwo może się gibnąć na bok. A po trzecie taka otwarta spacerówka zimą to masakra. Toteż sprzedaliśmy Quinny i kupiliśmy teutonię spirit. Póki co jestem baardzo zadowolona - przekładane siedzisko i mocno zabudowana spacerówka w sam raz na zimę.
A co do Quinny, to uważam że gondola jest za mała. Jeszcze na spacerze jest w porządku, ale u nas Mała w dzień spała w wózku, i w pewnym momencie zaczeło być jej ciasno.
 
Proszę o opinie dot. wózka Baby Smile - Twister (najlepiej osób które już ten wózek miały okazję przetestować wraz ze swym bobaskiem) :-) Z góry dziękuję i pozdrawiam!

Oglądałem ten wózek z koleżanką w sklepie w Częstochowie, ale niestety był nie do kupienia ponieważ to był ostatni egzemplarz wystawowy. Powiedzieli jej że już nie będzie:-(
W końcu kupiła Smart Baby Smile i jest zadowolona (tutaj link do tego wózka: Wózki dziecięce)
Myślę że i ja się skuszę na taki zakup jako że gotówki niewiele mam do wydania, a na pokoik poszło już chyba ze 4tys:szok: i końca nie widać!
Zdrówka życzę
 
reklama
asikw80 dzięźki tobie odkrylam że mam błókadę kół w wózku. Jeżdzę nim już tyle. Najbardziej brakowało mi jej na wakacjach, kiedy musiałam wóźek przepchnąć po piasku:-) Dzieki
:-D
 
Do góry