reklama

WÓZKI

Temat na forum 'Polecam - Odradzam' rozpoczęty przez Anonim, 5 Luty 2005.

1. Anonim

Anonim Gość

Witam, wszystkie mamy, obecnie jestem w 27 tc, to moja pierwsza ciąża, wiec owoli zabieram sie do szykowania wyprawki.... Najwięcej trudności sprawia mi znalezienie odpowiedniego wózka, czy mogłybyście coś polecieć?
    Ewentualnie podpowiedziec na co zwracać uwagę, oprócz ciężaru oczywiście? Z góry dziękuje za wszystkie wskazówki

2. AgaR.

AgaR. Fanka BB :)

My do naszego pierwszego synka mielismy Mikrusa(gleboki,spacerowka,nosidlo).Bardzo sobie chwalilismy ten wozeczek ale teraz zmienily sie nasze potrzeby i chcemy kupic nowy do 2 malenstwa,ale rowniez Mikrusa-Alu sprinta(gleboki,spacerowy+fotelik samochodowy)
    [​IMG][/img]

3. reklama
  4. Anonim

Anonim Gość

Ile kosztuje taki wózek?

5. AgaR.

AgaR. Fanka BB :)

Od producenta razem z fotelikiem jakies 890 zl.

6. mela

mela Fanka BB :)

Przy wyborze wózka musisz zwrócić uwagę na wymiary gondoli (im szersza i większa tym wygodniejsza dla dziecka), na amortyzatory (wózek dla dzidziusia powinien być "miękki") na wielkość kół (te większe lepiej sprawdzają się na nierównościach terenu).
    Sprawdź też czy budka cicho "chodzi" - inaczej malec będzie się budził przy każdym jej podnoszeniu/opuszczeniu.
    Pytaj także o elementy dodatkowe typu folia przeciwdeszczowa, przekładana rączka, regulacja oparcia oraz możliwość przekształcenia wózka w spacerówkę i zamontowania na nim fotelika samochodowego.
    No i jeszcze bardzo ważna rzecz :wink: : sprawdź czy wózek zmieści ci się do auta i w korytarzu mieszkania (czy w innym miejscu w którym będziesz go trzymać).
    Pozdrawiam cieplutko

7. magdaaa26

magdaaa26 Fanka BB :)

witam!
    ja wybrałam wózek Polak orion. ma duze pompowane koła, jest bardzo efektowny i przede wszystkim wielofunkcyjny. ma przekładaną rączkę, dzięki czemu nie będę musiała lawirować nim w te i we w te. mam nadzieję że dokonałam właściwego wyboru. resztę informacji będę mogła udzielić po 7 marca!
    pozdrawiam!

8. dasia

dasia Fanka BB :)

Ja przy pierwszym dziecku miałam wózek GRACO i tym razem też amam zamiar kupic wózek tej firmy. Jeśli jesteś w 27tc to należysz do "majówek", wiec zajrzyj na tamto forum, kilka tyg temu poruszyłyśmy ten temat i wtedy zamieściłam tam listę modeli produkowanych przez GRACO z opisem i notatkami ode mnie.

9. Ania77

Ania77 Zaangażowana w BB

Mi sie podobaja bardzo te wozki http://www.hartan.de/produkte/main.php?artnr=2501-07-602 i napewno kupie ten.
    Zalety

Aluminiowy. super lekki, zgrabny
    - ergonomiczny, przestawne wysokość raczki, sprawdziony dermatologicznie
    - Nastawiana sprężystość kołysania
    - pasy bezpieczeństwa,
    - ochrona przed wypadnieciem dziecka z wozka
    - Cicho przestawiany dach składany, uzywany jako oslona przed słońcem itd
    - stabilna podpora na stopy,(ustawiana wysokosc)
    - pompowane kola
    - mozna prac w 30 stopni
    - spacerowka ustawiana nawet do pozycji lezacej
    - dwa hamulce reczny i nozny
    - do kupienia z gondola lub miekka torba (spiworek- torba)
    - stabilny

10. reklama
  11. magdaaa26

magdaaa26 Fanka BB :)

trókołowiec!
    mój mąż bardzo nie chciał takiego modelu, więc wybraliśmy cztery kółka. czerwony polak. cudo! stoi w domciu już ok. miesiąca i nie mogę się nim nacieszyć. ale już nie długo! aby do świąt!
    pozdrawiam!
    magdaaa

12. AgnieszkaM

AgnieszkaM Zaangażowana w BB

My z mężem mamy upatrzony Deltim Voyager. To wózek wielofunkcyjny, nie za drogi, ma pompowane koła i jest dość spory.

Poleć forum