reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WÓZKI

Ania 77. Jak to jest z lekkoscią 3kołowego? W reklamach owszem, pisza, ze super lekki ale potem okazuje się, ze najlżejszy ma 12kg!!!!!!!!!!!!!! Na początku napalilismy się z mężem właśnie na 3kołowy - bo mieszkamy na 4 pietrze i chcę miec jak najlżejszy wózek. Ale potem okazało się że zwykły Gracco waży 6 - 7kg (cały) Szukalam wagi na tej stronie która podałas, ale nie ma :(
 
reklama
Cześć,
ja też jestem na etapie wyboru wózka i jak na razie na 99% jestem zdecydowana na Focus'a firmy Deltim. Przede wszystkim jest w dobrej cenie (ok 900 zł) i waży 13 kg. Ma regulowaną twardość zawieszenia i składaną gondolę, co ma dla mnie duze znaczenie.
Koleżanka ma Oriona z Polaka i bardzo go sobie chwali, ja niestety będę musiała wnosić wózek na piętro, a ten waży ok 17 kg :(
anetas sprawziłam wagę wózka Chicco 2003 Trio, bo te 8 kg wydało mi się dość podejrzane i wg informacji na stronie producenta :
Waga: z gondolą: 12,5 kg, z fotelikiem: 10,5 kg
Ale mówią, że jeszcze nikt nie wyprodukował wózka idelanego :(
Pozdrawiam
Giza
 
No wlasnie i ja tez nadal nie mam pojecia jaki, ale coraz bardziej podoba mi sie ten ktory ma agnieszka , chyba musze wreszcie wyruszyc na zakupy i poprzymierzac sie do wozeczkow ;D
 
żużaczek pisze:
Ania 77. Jak to jest z lekkoscią 3kołowego? W reklamach owszem, pisza, ze super lekki ale potem okazuje się, ze najlżejszy ma 12kg!!!!!!!!!!!!!! Na początku napalilismy się z mężem właśnie na 3kołowy - bo mieszkamy na 4 pietrze i chcę miec jak najlżejszy wózek. Ale potem okazało się że zwykły Gracco waży 6 - 7kg (cały) Szukalam wagi na tej stronie która podałas, ale nie ma :(


Wlasne wyslalam pytanie do producenta ile wazy ten wozek. Jak otrzymam odpowiedz dam natychmiast znac.
 
Ania77. Dzieki! Bo jednak kółka w 3kolowym są nie do przebicia - ich wielkosc - idealna na wspaniala polskie chodniki
 
Zuzaczku, jeszcze jedno wozki te sa bardzo drogie nowy kosztuje ok 500 euroli. Mnie tez na taki nowy niestac i z pewnoscia kupie uzywany na aukcji niemieckiej www.ebay.de (w ''suchen'' wpisujesz nazwe Hartan skater, naciskasz ''finden'' i wyswietlaja sie wozki ). Uzywany koszuje ok 200-250 euroli. Z Niemcami mozna porozumiec sie po angielsku i ustalic koszt przesylki do Polski lub odbioru osobistego. W niektorych polskich sklepach mozna otrzymac ten wozek na zamowienie. Z opini prywatnych osob wiem ze sa to jedne z najlzejszych wozkow ale tez nie potrafia okreslic ile waza. Czekam na odpowiedz producenta.
 
ten co ogladalismy z mężem kosztowal ok 2tys, ale jak juz pisałam wazył 12kg :-[, gdyby był lzejszy to kupilibyśmy go. Sporo ofert jest na ellegro, tez uzywane ale sprawdze te oferty które podałaś. Dzięki.
 
A ja sie wciaz zastanawiam nad jakims Polakiem teraz wtych wozkach zamiast gondoli sa te wklady myslicie ze to sie oplaca ?
tymbardziej ze ceny tych wozkow nie sa az tak ogromnie do 800 zl mozna naprawde ladny kupuic z polskiej firmy:)tylko wlasnie taki funkcyjny bez gondoli z wkladem takim nosidlem:)prosze o rade
 
reklama
cześć,
ja jestem zdecydowana na wózek z gondolą. Znajomi kupili taki z nosidłem i nie są zadowoleni. Ich córeczka, mimo, że nie jest większa od swoich rówieśników, szybko przestała się do niego mieścić :(. Już po 3 miesiącach mówili, że jest w nim trochę ciasno, a na spacerówkę jeszcze zbyt wcześnie.
AnetaS teraz w miesięczniku Dziecko jest kupon rabatowy na wózek Chicco 2003 Trio o wartości 200 zł. Kupon jest też na inne modele, ale Ty chyba właśnie ten wybrałaś.
Jest tam też kupon o wartości 400 zł na wózki bebecar dla dziewczyn uczęszczających do szkoły rodzenia.
Pozdrawiam
Giza
 
Do góry