reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki wózek?! Adamex barletta?

reklama
Hmm.. Nie znam 'na żywo' ani jednej mamy która byłaby zadowolona z Adamexu :) Wszstkie moje znajome narzekają na niego, jakiekolwiek pozytywne opinie na temat tego wozka czytam tylko w internecie. W żadnym sklepie też mi sprzedawca nie polecił tego wózka a na moje zapytanie o tą firmę zdecydowanie odradzał i sugerował inne z tej samej półki cenowej. (w trzech sklepach).
 
a ja mam x landera, też z góry założyłam że kupię polski wózek bo są po prostu lepsze i solidniejsze a czytałam gdzieś w necie wypowiedź właściciela sklepu z wózkami, bardzo fajnie opisał dlaczego poleca polskie wózki mimo że w sklepie ma różne i na pewno więcej zarobi na sprzedaży zagranicznego, otóż podobno te mamy które kupują wyłącznie online decydują się na te zachodnie marki a te które przychodzą porównać wózki na żywo decydują się na polskie i ja też do nich należę
 
Mamy z mężem barlettę i jesteśmy bardzo zadowoleni. Torba na akcesoria jest odpowiednio duża, a sam wózek zwrotny i nie sprawia problemów. Ani razu nie był na reklamacji i lekko się prowadzi, a z perspektywy czasu mogę powiedzieć jest ogromnym plusem
 
Ja też kupiłam Barlette z Adamexu i mogę stwierdzić, że ten model jest jednym z lepszych na rynku. Jestem bardzo zadowolona bo wózek jest duży i zwrotny. Posiada dobrą amortyzacje idealną na gruntowe drogi lub ścieżki. Dodatkowym atutem jest duża torba dołączona do wózka.
 
Nie znam tej marki, teraz jest tylu producentow, ze ciezko sie połapac. My mamy riko naturo ecco- i jest super :) lekko sie prowadzi, chociaz swoje wazy ;) ale my akurat chcielismy taki solidny mocny wozek, a nie cos ultra lekkiego, co przy wiekszym porywie wiatru niemal sie nie przewroci. A nasz model- ma dobra amortyzacje i mocne koła.
 
pierwszym moim typem była barletta ale jak pojechałam do sklepu obejrzeć to w oko wpadł mi rudzielec (fox) z anexu i to jego kupiliśmy, bardzo sobie go chwale, ale wózek ma się przede wszystki podobać rodzicom ;)
 
Nie no ten znam, zresztą każdy który wymieniłyście chyba widziałam, nie będę mówić że któryś jest bee bo wszystkie ładne i naprawdę trudno wybrać ideał, u mnie stanęło na xlanderze, wydaje mi się że jest naprawdę solidny i dobrze dopracowany a przy tym praktyczny, funkcjonalny i klasyczny, czyli taki jaki od początku chciałam mieć
 
Z mężem ostatecznie też zdecydowaliśmy się na barlette adamexu, bo przekonała nas funkcjonalność i wykonanie. Muszę przyznać, że to był właściwy wybór, bo nasze drogi wokół domu i okolicy nie są dobre, a wózek daje radę, jest wytrzymały, i lekki, i zwrotny.
 
reklama
Witam w pazdzierniku 2017 kupilam wózek adamex barletta 2 w1 wczoraj zmienilam na spacerowke i zauwazylam ze nie okrycia na nóżki w spacerówce i , i teraz nie wiem czy poprostu nie dodaja do tego modelu czy mi akurat w sklepie nie dali
 
Do góry