reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki wózek wybrać dla dziecka

W sumie wybór wózka to taka indywidualna sprawa , zależy gdzie będziesz użytkowała. Ja chciałam na wieś wózek który nie będzie jakiś bardzo wielki ale żeby sobie też radził i kupiłam x-landera x-pulse , wcześniej miałam krótką chwilę bebetto i żałowałam chociaż opinie miał dobre. Ja jestem teraz zadowolona z xlandera fajnie się prowadzi i fajnie wygląda ale jakbym miała kupić wózek do miasta to chyba bym się zdecydowała na x-cite. Ogólnie mają fajne wózki ;)
No ja potrzebuje na pola lasy łąki piaski bo takie okolice mamy koło domu zobaczymy jak się sprawdzi :)
 
reklama
No ja potrzebuje na pola lasy łąki piaski bo takie okolice mamy koło domu zobaczymy jak się sprawdzi :)
ja właśnie noszę się z zamiarem zakupu xlandera x-move , za niedługo będę mieszkała poza miastem i obawiam się dróg. Jest trochę ciężki, jednak chyba nie znajdę wózka na taki teren w wadze lekkiej:)
 
ja właśnie noszę się z zamiarem zakupu xlandera x-move , za niedługo będę mieszkała poza miastem i obawiam się dróg. Jest trochę ciężki, jednak chyba nie znajdę wózka na taki teren w wadze lekkiej:)
No ja mieszkam poza miastem . Zresztą zobaczymy :) jak nie będzie mi pasował sprzedam i kupię inny :) bo kompletnie się na tym nie znam :) więc wszystko kupowane jest na czuja
 
No ja mieszkam poza miastem . Zresztą zobaczymy :) jak nie będzie mi pasował sprzedam i kupię inny :) bo kompletnie się na tym nie znam :) więc wszystko kupowane jest na czuja
hmm ja już zapomniałam jak to jest z tymi wyborami wyprawki! miałam X-Pulse z xlandera kilka lat temu, w sumie mąż pojechał i kupił, a teraz z związku z przeprowadzką trochę czytałam o wózkach na trudny teren i w sumie X-Move jakoś najbardziej mi przypasował, sporo waży, ale ma duże pompowane koła, siedzisko też wielko, więc coś za coś. Przetestujemy zobaczymy:)
 
hmm ja już zapomniałam jak to jest z tymi wyborami wyprawki! miałam X-Pulse z xlandera kilka lat temu, w sumie mąż pojechał i kupił, a teraz z związku z przeprowadzką trochę czytałam o wózkach na trudny teren i w sumie X-Move jakoś najbardziej mi przypasował, sporo waży, ale ma duże pompowane koła, siedzisko też wielko, więc coś za coś. Przetestujemy zobaczymy:)
No to już masz jakieś rozeznanie ja kompletnie zielona bo to pierwsze i ostatnie 😂😂 bo za duży wybór wszystkiego :)a ogródku mi się sprawdzi a póki co to i tak dalej iść nie można hahaha
 
może być cięzko o coś lżejszego. Ale jak nie musisz nigdzie wnosić to myślę że to nie będzie problem. Mają naprawde fajne wózki.
myślę,że nie będę dźwigać za dużo, potem kupię coś lżejszego widziałam,że z xlandera są też takie spacerówki, X-Fly z tego co widziałam leciutki i mały po złożeniu, wiec będziemy testować:)
 
ja mieszkam w bloku, mogę wyjść co najwyżej na balkon, to już w ogóle:):)
Ja mieszkam w domku ale gdy rodzice się dowiedzieli o ciąży chcieli mnie przenieść raz bliżej nich bo mieszkam 20 km dalej a dwa na 3 piętro do bloku do mojego 2 mieszkania ale zaparlam się rękami i nogami że zostaje u siebie i nie żałuję choć nie powiem jest ciężej :) ale za nic nie zmieniła bym miejsca zamieszkania :) a tak abstrahując od tematu wiecie gdzie znajdę tu na forum pomoc w wyborze imienia?? Bo mam dylemat i nie wiem jak go rozwiązać ☹️
 
reklama
Ja mieszkam w domku ale gdy rodzice się dowiedzieli o ciąży chcieli mnie przenieść raz bliżej nich bo mieszkam 20 km dalej a dwa na 3 piętro do bloku do mojego 2 mieszkania ale zaparlam się rękami i nogami że zostaje u siebie i nie żałuję choć nie powiem jest ciężej :) ale za nic nie zmieniła bym miejsca zamieszkania :) a tak abstrahując od tematu wiecie gdzie znajdę tu na forum pomoc w wyborze imienia?? Bo mam dylemat i nie wiem jak go rozwiązać ☹
myślę, że nie ma to jak u siebie. Wiadomo pomoc się przyda, ale jak jest niedaleko do rodziców to nie problem:) nie widzę tutaj żadnych aktualnych wątków dotyczących imienia, może spróbuj się dostać do jakiejś grupy na facebooku np. jestem/będę mamą porady i wsparcie
 
Do góry