reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

Jesteś rodzicem wspierającym dziecko w rozwoju? I bardzo pięknie. Przez najblizsze 10 tygodni wesprzemy cię w twoich działaniach. Wskakuj na Farme Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Natto: Zdobądź nagrody!

Koniecznie wyślij dziecko na bezpłatną lekcję gotowania online. 23 kwietnia 2021 r. godz. 15:30 - Gotowanie z dziećmi - Katia Roman Trzaska Little Chef Możecie obejrzeć na żywo lub odtworzyć później: Idę gotować!

Bardzo ważny webinar dla rodziców dzieci 0-10 lat o 27 kwietnia 2021 r. godz. 9:30 - webinar - Jak jedzenie wpływa na prawidłowe mówienie? z logopedką Agnieszką Stefaniak - Sołygą (wiem, że niektóre z was ją uwielbiają tak jak ja) Porozmawiamy np. o nadwrażliwościach sensorycznych, wybredności, kształtowaniu mowy. Możecie obejrzeć na żywo lub odtworzyć później: Włączam sobie powiadomienie!

Pozdrawiam Anna Ślusarczyk
reklama

Jaki wózek wybrać dla dziecka

Taki, który będzie lekki, poradzi sobie na każdym podłożu, będzie zwrotny, składany i po prostu komfortowy. Dla mnie takim wózkiem jest Larktale – obecnie używami spacerówki ChitChat, która kosztowała 899 zł ( ) i którą pokochaliśmy także z uwagi na ekologię – materiał nadaje się do recyklingu.

reklama
My szukaliśmy lekkiego wózka, ze zdejmowaną gondolą i regulowaną rączką. Poszliśmy do sklepu Tosia w Warszawie, żeby się przymierzyć i padło na Cybex Mios Spring Blossom. Najwygodniejszy dla mnie do złapania, a mam kilka schodków do pokonania. Polecam "dotknąć" zawsze wózek przed zakupem, bo ten na który byliśmy pierwotnie zdecydowani mi nie podpasował ;)

My poszlismy do sklepu stacjonarnego, zeby sie przymierzyc do wozka, bo ja jestem niska i nie kazdy mi pasuje, lubie wozek podniesc, zlapac jak sie nosi.Zawsze tak wybieramy wozek czy fotelik, ja wole dotknac, przeniesc itd. My akurat bylismy w sklepie Tosia i wybor padl na Cybex Gazelle X. Na szczescie dziadki sie zlozyli jako prezent

Emilda

Początkująca w BB
Baby design Lupo. Kupiłam w outlecie w Warszawie za jakieś śmieszne pieniądze. Fakt miał dziwny kolor bo fioletowy. Mi nie przeszkadzało . Wózek rewelacyjny. Jednak idź szukaj czego np. na stronie smyka lub innych ze względu na gwarancję. Naprawianie jest raczej trudne. A komisach ceny prawie jak w sklepie. Przy pierwszym dziecku miałam x.lanedra używanego i jakoś trafiłam na wiele.wad. W przypadku tych dwóch to jednoznacznie baby design. Dobrze się prowadzi, lekko terenowy, lepiej zrobiony!
Sporo dobrych kuponów rabatowych znajdziecie tutaj Link do: Kody rabatowe , promocje i kupony zniżkowe ➤ CouponDojo

Ostatnia edycja:
Baby design rzeczywiście ma bardzo dobre wózki. Przy pierwszym dziecku zdecydowaliśmy się na model husky i byliśmy z niego bardzo zadowoleni. Solidne wykonanie, obszerna gondola z powiększaną budką, amortyzowane koła, które dobrze podbijały na krawężnikach i płynne prowadzenie na różnego typu nawierzchniach. Składanie wózka nie przysparzało nam żadnych problemów, wystarczyło wypiąć gondolę i złożyć stelaż, a jeśli chcieliśmy umieścić na nim fotelik, wystarczyło wpiąć odpowiednie adaptery.

Do góry