reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki wózek wybrać dla dziecka

myślę, że nie ma to jak u siebie. Wiadomo pomoc się przyda, ale jak jest niedaleko do rodziców to nie problem:) nie widzę tutaj żadnych aktualnych wątków dotyczących imienia, może spróbuj się dostać do jakiejś grupy na facebooku np. jestem/będę mamą porady i wsparcie
No właśnie tam nie chce się zbytnio udzielać bo nieobwiescilam światu tej wspaniałej nowiny :) wie tylko rodzina i najbliżsi przyjaciele a tu jestem anonimowa :)
 
reklama
Myślę że jak najbardziej podoba Ci się Pola to śmiało je wybierz. Różni się od Pauli więc nie widzę problemu a to tobie ma się podobać ;) Lila też pięknie :)
Wlasnie patrzyłam na to przez problem długiego nazwiska... Ja sama mam długie imię i niewygodnie podpisywać się imieniem i nazwiskiem dlugim. Stąd krótkie imię
 
Dlatego jest na pierwszym miejscu :) biorąc jeszcze pod uwagę że rozważam wyjazd za granicę kiedyś łatwo będzie jest się też przedstawiać :)
 
Kochani, czy macie może jakieś opinie o nowym wózku spacerowym od firmy Bertica?
Model B-one, pojawił się w super cenie, wydaje się ciekawy...
 
Wybór wózka wcale nie jest taki łatwy ja dość długo szukałam odpowiedniego. Ostatecznie zdecydowałam się na frontera z camini i jak na razie jestem zadowolona z zakupu. Prosta obsługa, po złożeniu nie zajmuję zbyt dużo miejsca i bez problemu mieści się w bagażniku ;)
 
ja szukam spacerowki. Mamusie poradźcie jaki wózek wybrać jako dodatkowy ale wygodny z dużym siedziskiem. Ma być lekki aby łatwo wsadzić mi go do auta (jestem malutka:) mieć pełną rączkę i powiększaną budkę i kosztować max 700 zł. Zastanawiam się nad Joie Muze, Coletto Maya, Espiro Shine, Cotobaby Riva, ewentualnie Baby /jogger City lite ale ie jestem przekonana do trójkołowca.
Siostra ma joie litetrax 4 i jest bardzo zadowolona. Składa się go jedna ręką.
 
reklama
Ja kupiłam Jane rider 3 w 1 , z gondolą transporter, to było już 6 lat temu więc teraz jest całkiem inny wybór wózków. Z plusów- jest łatwy w prowadzeniu i podbijaniu . Spokojnie można prowadzić go jedną ręką. Ma łamaną rączkę i tak skonstruowaną tylną oś że można podpiąć dostawę dla starszaka i nie zmienia to wygody użytkowania. Siedzisko spacerowe można montować tyłem i przodem do kierunku jazdy i jest kubełkowe- u nas się sprawdziło. Fotelik samochodowy ma możliwość regulacji głębokości co się super sprawdza przy noworodku. A z minusów - bardzo mała gondola, mała budka przy spacerówce i mały kosz pod wózkiem .
 
Do góry