reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jaki wózek wybrać dla dziecka

ja szukam spacerowki. Mamusie poradźcie jaki wózek wybrać jako dodatkowy ale wygodny z dużym siedziskiem. Ma być lekki aby łatwo wsadzić mi go do auta (jestem malutka:) mieć pełną rączkę i powiększaną budkę i kosztować max 700 zł. Zastanawiam się nad Joie Muze, Coletto Maya, Espiro Shine, Cotobaby Riva, ewentualnie Baby /jogger City lite ale ie jestem przekonana do trójkołowca.
 
reklama
Fajnie prezentuje się model RIKO Naturo :) Mam go od kilku miesięcy i cieszę się, że wybrałam wlaśnie ten wozek. To model 3w1, solidny i ze swietną amortyzacją. Czasem spacerujemy po problemowym terenie... ale wozek zachowuje stabilnosc, nie podskakuje na wertepach, wiec nawet jak trafi nam sie jakas nierownosc to maluch nic nie odczuwa, spokojnie sobie spi :)
 
Mysmy kupili anex baby, zresztą facet w sklepie z wozkami potwierdzil nam, ze dobry wybor, jesli chodzi o jakosc, no i co...prowadza mi się bardzo dobrze, dla mnie wazne bylo, zeby mial kola pompowane, bo to większa amortyzacja, z takiego materiału jest wykonany, ze mega łatwo sie go czysci w razie co, no i elegancko wyglada, gondola jest spora, sadze, ze spokojnie pol roku pojezdzimy zanim zmienimy na spacerówkę
 
Może np. model Luciano ? Wózek jest dobrej firmy bo Adamex, ogólnie bardzo wygodny, nie jest to też jakiś majątek, cena adekwatna do jakości. plus fajne dodatki
 
Kwestia wyboru wózka to rzeczywiście dosyć cieżki orzech do zgryzienia, bo do wszystkiego można sie przyczepić. Jednakze ja zdecydowałam się na Anex Baby Sport 3w1 i jestem bardzo zadwolona, bo wózek jest solidny, ma lekki stelaż, łatwo się go składa, a dzięki głębokiej gondoli jest bardzo wygodny dla maluszków. Do tego super się prezentuje, czesto ktoś mnie zaczepiał i pytał co to za wózek!
 
ja szukam spacerowki. Mamusie poradźcie jaki wózek wybrać jako dodatkowy ale wygodny z dużym siedziskiem. Ma być lekki aby łatwo wsadzić mi go do auta (jestem malutka:) mieć pełną rączkę i powiększaną budkę i kosztować max 700 zł. Zastanawiam się nad Joie Muze, Coletto Maya, Espiro Shine, Cotobaby Riva, ewentualnie Baby /jogger City lite ale ie jestem przekonana do trójkołowca.

A widziałaś Chicco Ohlala? Co prawda nie wymieniałaś tej firmy, ale te wózki są naprawdę spoko jako taki "drugi". Ja osobiście nie mam, bo nie mam potrzeby mieć 2 wózków, ale siostra ma jeden duży na spacery po swojej wsi (mieszka pod lasem), a ten Ohlala właśnie ma, gdy jedzie do miasta, na zakupy, na wakacjach też się super sprawdza - nawet na plaży. On jest mega lekki (niecałe 4 kg), ale jednocześnie wygodny i rozkłada się do spania. Sprawdź sobie :) Moja sis ma piękny biały :)
 
ja przy drugim dziecku teraz wybrałam juz anex baby, wydaje mi się, ze najbardzie funkcjonalne i wysokojakosciowe teraz na rynku, poza tym wizualnie bardzo nam odpowiadał
 
izunia k7 jak szukasz dodatkowego wózka spacerówki to zerknij sobie na x -go, bardzo lekki zwrotny wózek który jest rozkładany prawie całkowicie, fajne jest też to że idealnie nadaje się na wakacje, mało miejsca zajmuje po złożeniu i waży tylko 6kg więc nawet jak lecicie gdzieś samolotem będzie ok
 
Dzień Dobry wszystkim mamusiom :)
założyłam nowy temat bo niestety ostatnie posty na temat wózków są sprzed 11 lat :p
Co myślicie na temat wyboru wózka? Jaki powinien być wózek idealny ?
Jestem przyszłą mamą, jedynaczką, pierwszą wśród grupy przyjaciół, która spodziewa się dziecka, tak więc chyba same widzicie, że ciężko o jakaś dobrą radę ze znajomego źródła.
Jedynym narzędziem jest dla mnie internet :D przeszukałam go ostatnio dość mocno i odnalazłam wiele pozytywnych opinii na temat niemieckiej marki teutonia. Wózki wizualnie prezentują się ładnie, tylko nie wiem czy mają wszystko to czego potrzebowałaby przyszła mama tak by wózek pozostał z nami na dłużej.
Będę wdzięczna, za każdą odpowiedź! :)

Pierwsze co zwróć uwagę na wagę wózka- jezeli mieszkasz w domu - nie ma pytania, jezeli w bloku bez windy.... jednak wózek i dziecko swoje ważą. Musi się lekko prowadzić bo nie raz nie ma siły prowadzić wózka :p gondola powinna byc duża i wentylowana, a spacerówka najlepiej jak ma zmienne siedzenie w dwie strony, polecam wybrac się do sklepu i obgladnac wózki, ja tak zrbilam i wybralam potem tyko kolor z książeczki, który mi przypadl do gustu.
 
reklama
Pierwsze co zwróć uwagę na wagę wózka- jezeli mieszkasz w domu - nie ma pytania, jezeli w bloku bez windy.... jednak wózek i dziecko swoje ważą. Musi się lekko prowadzić bo nie raz nie ma siły prowadzić wózka :p gondola powinna byc duża i wentylowana, a spacerówka najlepiej jak ma zmienne siedzenie w dwie strony, polecam wybrac się do sklepu i obgladnac wózki, ja tak zrbilam i wybralam potem tyko kolor z książeczki, który mi przypadl do gustu.
 
Do góry